Comentarii (805)
hector13
hector13  •  25 Aprilie 2021, 23:21
Postat de xclx pe 25 Aprilie 2021, 23:20

Felicitari Sepsi. In sfarsit un meci castigat frumos si pe merit... Sper doar sa nu uitati fotbalul air cand jucati cu CFR

:)). 2 egaluri in 12 meciuri directe.

valeri__gazzaev
valeri__gazzaev  •  25 Aprilie 2021, 23:18

Craiova cu o victorie joi cu fcsb isi asigura locul 2 dupa cfr :))))

valeri__gazzaev
valeri__gazzaev  •  25 Aprilie 2021, 23:15
Postat de pinguinul_japonez pe 25 Aprilie 2021, 23:14

e mai buna o infrangere decat un egal, numai asa se pot trezi baietii ca sa castigam titlul, FORZA STEAUA !!!

Corect. Atunci sper sa pierdeti campionatul la 1 punct, ca sa faci diferenta intre un egal si o infrangere :))))

utilizator șters
utilizator șters  •  25 Aprilie 2021, 23:12
Postat de valeri__gazzaev pe 25 Aprilie 2021, 23:09

O victorie in extremis ar fi mai buna Gooooooooooool! :)))))

:-))))))

valeri__gazzaev
valeri__gazzaev  •  25 Aprilie 2021, 23:11

Noapte alba sau somn indus de pastile? Greu sa fii fecesebist :))))

dobrin
dobrin  •  25 Aprilie 2021, 23:09

Haha 1-2

d.a.l
d.a.l  •  25 Aprilie 2021, 23:09
Postat de talpanzilla pe 25 Aprilie 2021, 23:09

fault de poarta

1-2. :))

elgabri
elgabri  •  25 Aprilie 2021, 23:06

Comentatorii sunt gigisti pe fata !!

elgabri
elgabri  •  25 Aprilie 2021, 23:04

Scamatorul Tanase

balaurul
balaurul  •  25 Aprilie 2021, 23:04

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • •••
  • 81
Comentează