Comentarii (805)
118678163542371
Dan Dumitrescu  •  26 Aprilie 2021, 10:36

Fatalitate! Disperarea ciobanului și a presei sportive de a câștiga acest campionat induce o presiune permanentă si contraproductivă. În realitate totul pleacă de la bani, bilanțul ultimilor ani arătând mai degrabă a faliment decât a echilibru, ultima soluție fiind încă o vânzare de două, trei oițe. Felicitări Sepsi, ai reparat *** de la Botoșani.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stoichkov10
stoichkov10  •  26 Aprilie 2021, 03:13

"fcsb au evoluat, per total, mult sub așteptări." ***, nu. i nimic nou

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

the_globetrotter
the_globetrotter  •  26 Aprilie 2021, 03:03

FCSB este o echipa creata de catre un ex cioban,are la baza doar *** ascultatoare care daca castiga locul 2 ( si asta de cand Meme a anuntat hegemonia,vreo 6 ani)pot pleca la echipe din liga 2 a din Italia sau cel mult la arabi,dar Gigi stie sa faca negotz.Forza *** Becali,succes la locul 3,oricum Craiova va bate in etapa viitoare!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randomjay
randomjay  •  26 Aprilie 2021, 02:37

dupa vreo 10 etape la rand fara infrangere era momentul sa pierdem si noi,bine ca am pierdut acum cand a pierdut si kefere. practic a mai trecut o etapa si tot noi suntem pe primul loc.

randomjay
randomjay  •  26 Aprilie 2021, 02:27

eu inteleg ca strategia era sa nu pierdem cu cfr si sa le copiem rezultatele in celalte meciuri,dar nici chiar asa. nu conteaza,syuntem pe primul loc si o sa fim campioni la sfarsit. UNITI SPRE TITLU 27.

cortacero
cortacero  •  26 Aprilie 2021, 02:26
Postat de stoichkov10 pe 26 Aprilie 2021, 01:54

arbitrajul e de vina)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randomjay
randomjay  •  26 Aprilie 2021, 02:25
Postat de rocky5 pe 26 Aprilie 2021, 01:59

Urlă foamea-n tine randoame!:)))

***. ***? suntem pe primul loc. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. UNITI SPRE TITLU 27.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stoichkov10
stoichkov10  •  26 Aprilie 2021, 01:45
Postat de ripensistu pe 26 Aprilie 2021, 01:41

Oricum *** o sa dispara odata cu ghighi.

nu cred ca dispare, sunt multi *** apopiati de nenea cici

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 01:43
Postat de bravo_sepsi pe 26 Aprilie 2021, 01:43

asa arata un fcsbist cand pierde un meci ...oare cum o sa faca cand o sa piarda (iar) campionatul :)))))))))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 01:36

ciorbă de perișoare

  • 1
  • •••
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • •••
  • 81
Comentează