Comentarii (805)
servetel
servetel  •  26 Aprilie 2021, 01:10
Postat de anticfr pe 26 Aprilie 2021, 01:04

Mie-mi place că voi nu vă dați seama că sunt troll. Zici că e mare lucru să inventezi o adresă și să te prefaci că ești un gigist grețos. Serios acum, nimeni nu-l suportă pe oier.

Dar vezi că n-ai nimerit-o cu Targsor. Aia e prin Dâmbovița, nu prin Ploiești.

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 01:10

***. ***. ***. ***! #e***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

doar..titi
doar..titi  •  26 Aprilie 2021, 01:10
Postat de servetel pe 26 Aprilie 2021, 01:04

***

hahaha!!!doar atata poti plavane ??..iti trebuie curaj mare sa te-apuci s-o faci pe-a dasteptul cand nici macar un nick nu ai !!

gogoas
gogoas  •  26 Aprilie 2021, 01:01

Copiii lui becali. Xenofob. Nu inghite globalizarea !

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:55
Postat de anticfr pe 26 Aprilie 2021, 00:53

Bine. Și tu un orășean prăjit. Ahhh, ce bine intră cuiu' ăsta cu hohotele de râs provocate de proștii de pe Gsp... ia zi, nu-i așa?

În caz că nu știai, Târgșor este o alee în vestul Ploieștiului. Nu știai. Ai zis că e sat. ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:53
Postat de bravo_sepsi pe 26 Aprilie 2021, 00:52

***

Bine. Și tu un orășean prăjit. Ahhh, ce bine intră cuiu' ăsta cu hohotele de râs provocate de proștii de pe Gsp... ia zi, nu-i așa?

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:52
Postat de servetel pe 26 Aprilie 2021, 00:49

Deci tu erai cu penibilele conturi "alaturidedomnulbecali" "alaturidemm" etc? :))

Nu

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:51
Postat de irriducibili78 pe 26 Aprilie 2021, 00:49

Cat ii kg la miel?

Întreabă-l pe tac-tu ăla bețiv. Parcă el era cioban...

bando_
bando_  •  26 Aprilie 2021, 00:50
Postat de utilizator șters pe 26 Aprilie 2021, 00:46

Cea mai mare bucurie posibila este desființarea FC fcsb. Azi s-a mai făcut un pas, s-a mai bătut un cui in țintirim! :-)))

Tic tac tic tac :))))

anticfr
anticfr  •  26 Aprilie 2021, 00:48
Postat de irriducibili78 pe 26 Aprilie 2021, 00:46

Ai cam.ramas singur,suporterii de rezultate,tovarasii au parasit corabia..***..

Da, pentru că eu sunt un ostaș adevărat. Eu nu abandonez corabia. Pentru adevăr și lumină voi lupta până în pânzele albe, iar acum știu că îl susțin pe domnul Gigi Becali în fața unui norod de proști.

  • 1
  • •••
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • •••
  • 81
Comentează