Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
o venit leul ala pe rinamu vostru?
"surse din MAI" .... si haterii prostalai au muscat, ham-ham :)))
Când a respectat FC FCSB legea? Niciodată!
Gigi vrea sa fure startul. FCSB este in criza si daca nici anul asta nu ia campionatul, cat mai ia pe vedetele de carton ??? Sa presupunem ça nu vinde nimic anul asta si in cupe raman pe afara inainte de grupe. Gigi vinde apoi doi la prêt de unul. Si oricum doar doi mai are de vanzare ça pe Morutan nu cred ca ia nici cat à dat. Cu Planici ne-am lamurit cat ia (zéro) cu Gnohere la fel(zéro). Asadar si prin urmare trebuie furat ceva, cumva, ça nu mai merge asa.
Pai la ce sa ne asteptam de la acesti infractori notorii care au *** bani din Europa, beneficiind IN PRIMUL RAND de coeficientii castigati de Marius Lacatus, Florin Talpan, CSA STEAUA BUCURESTI (spre deosebire de Rapid) Asa si Gloria Buzau ajungea in grupe avant un parcurs cat mai usor. Astia, Fcsb 2003 SA nu treceau in viata lor de preliminarii daca nu beneficiau de coeficientii obintinuti de stelisti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fraților, cât înseamnă 8 miliarde împărțit la 200.000? Că mi-e lene să-mi scot mănușile. :))
Sa-mi fie cu iertare, omul asta nu mai are procese pe rol? Poate mai scapam de el cativa ani...
Fcsb va fi campioana in campionatul penitenciarelor
Focar de infecție! :))
Gigi vrea sa fure startul. FCSB este in criza si daca nici anul asta nu ia campionatul, cat mai ia pe vedetele de carton ??? Sa presupunem ça nu vinde nimic anul asta si in cupe raman pe afara inainte de grupe. Gigi vinde apoi doi la prêt de unul. Si oricum doar doi mai are de vanzare ça pe Morutan nu cred ca ia nici cat à dat. Cu Planici ne-am lamurit cat ia (zéro) cu Gnohere la fel(zéro). Asadar si prin urmare trebuie furat ceva, cumva, ça nu mai merge asa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.