Alte știri din fotbal
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
4
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Trei momente în care naționala României a fost condusă de secunzi: Iordănescu, Hagi și Răzvan Lucescu în prim plan
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudite: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
*** ! *** ! *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bun grasul.Numai pentru meciurile aranjate de voi , in care fundasii se feresc.
Meme sa te intorci tu! ;)))
Bravo Meme...se intoarce dar inca nu a plecat?Cum vine asta?Am.impresia ca la Fc.Stana Becali sunteti confuzionati".
Pleaca bah prostule !!
*** zice ca se intoarce Gnohere iar Bizonul ramine! Cine sa-l mai inteleaga pe Puscarias!?! :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar ai venit ma prostovane?! :-)))) Ai vazut ce jucatori a adus azi (de fapt ieri) Steaua?! Asta ca tot mureai tu de grija ca ne bate Bucharest United sau FC R2 :-))))))
sincer, la cati jucatori area Steaua ar fii trebuit sa plece cativa. avem un lot prea stufos. acum pare ceva mai ok. sa aduci jucatori pe ce post? sa il aduci pe chipciu sa fie rezerva lui cretu sau cum?
Infractorul a grait si toti s-au grabit sa-l publice !
Mama, ce transfer am facut! Gata, e clar, a anuntat MM, e fantastic! Jucatorul nostru care nu a plecat oficial de la echipa se intoarce si isi reia locul de atacant. Ce bine imi pare ca ma lasa total indiferent. Un titlu pus clar la "momeala de clic", si ma enervez rau ca am clicat. Sunt un ***, dar de azi nu mai vin pe pagina voastra de net, e din ce in mai jos nivelul de comentarii si de idei la gazeta, si pana nu schimbati metoda de monetizare a ziarului online, nu mai cred in nimic din ce anuntati voi. Sa-ti ramana in gat dumicatul, monser autor anonim.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.