Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
15
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Sub ochii lui Dennis Man, a egalat recordul legendarului Alan Shearer
0
Lewandowski și-a dat autogol, iar adversara a râs de el pe rețelele de socializare: „Cine s-ar fi gândit?”
0
Gol cum rar se vede » Cum i-a păcălit Szoboszlai pe cei de la Marseille
0
Vlad Dragomir a rezistat 78 de minute în fața lui Chelsea! Toate rezultatele serii în Liga Campionilor
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
3...2...1..Start comentarii de la talpanisiti! :))))))))
Stai sa apara noul sponsor principal. Daca Betano ofera 750.000 sa fie al doilea este clar ca City oferea putini bani. Ca sunt suporteri de rezultat, ca sunt online cand la un post apar 900.000 vizualizari in ultimele 24h nu ai cum sa ignori ca sponsor
De cativa ani tot pune un prost refrenul asta...tu esti ala ?
FCSB este in prag de faliment. In maxim un an dispare definitiv din peisaj.
Ce cont de om prost, de unde iesiti ma?
Mergi la stadion si ii vezi, este atât de simplu. Toți știu de oamenii din jurul CEFEREU PESEDEU
Ce s-a umplut de bocitoarele impresarilor care nu papă nimic :))
N-ai cu cine :)))))
Sa mearga si betano dupa city.... nu ma ocup cu pariuri dar daca as juca pe astia i-as evita.
Cam greu... E criza, Nutu Camataru nu mai vrea, Emil Pian a murit...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.