Alte știri din fotbal
În noul echipament al FCSB-ului, Ștefan Târnovanu și-a ales favorita de la Mondial
0
FCSB și-a prezentat noile echipamente » Multe surprize: tricouri portocalii și fontul „Dracula”
6
Rapid negociază cedarea jucătorului adus cu 900.000 de euro
0
Exclusă din Superliga feminină: FRF a anunțat echipele care au luat licența
0
Știri din fotbal internațional
Cum explică AntenaPLAY problemele reclamate de utilizatori în timpul semifinalei Franța - Spania: „Ținta unui atac cibernetic, provenit din zeci de țări”
2
„Jucăm împotriva piraților uzurpatori” » Vicepreședinta Argentinei alimentează tensiunea înainte de meciul cu Anglia
0
Nume mari, bani puțini » Cristi Chivu și bariera impusă de patronul Oaktree
0
Titularul Argentinei a râs când a fost întrebat despre Anglia: „Crezi că aveți vreo șansă?”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Suporterii vin, fiindca Steaua le-a adus cele mai multe bucurii in ultimii 15 ani, din pacate doar Steaua mai tine capul sus in Europa!
steaua face din bilete cat are dinamo buget pe un an ,pote 2 ani k ei nu cumpara i-au jucatori refuzati de alte echipe .
Vorbesti de Regal?
Talpan o sa aiba stadion misto! E bine! Dinamo, inca nu se stie dar ar fi bine sa aiba! De la stat! Ca si steaua... Gigică daca vrea stadion sa-l faca in parteneriat public-privat, sa bage mana adanc in retrocedarile alea frauduloase de terenuri care l-au facut om si saa investeasca! O sa se numeasca stadionul ,,Gicu Becali,,....hehe !!
Soprer dezlantuitul!:))) Doar Rinamo Bucuresti sta in fata TV-ului in fiecare toamna!:))) Au abonamente pe viata!:)))
FORTA STEAUA, LUPTA FCSB, HAI STELUTA, CAMPIOANA CAMPIOANELOR, FENOMENUL FOTBALULUI ROMANESC.
Ma amuz copios observand exhibarea frustrarilor adversarilor Stelei , in comentariile de pe aici . Din pacate pentru ei , toti la un loc ( ma refer la adversarii Stelei in general ) nu sunt nici macar jumatate din numarul de suporteri ai Stelei ! Elucubrati baieti , elucubrati , ca sa avem si mai multe motive de amuzament !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca de obicei fcsbul cu minnciunile, desi doar o data cu legia au umplut stadionul
tu ,ala care ai imbracat vesta rosie , coregrafiile le platim toti din banii de bilete, dar daca nu ai luat bilet in pch nu ai de unde stii :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.