Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Sunteti incredibili...Vorbiti doar de presa ca presa e doar cea care il baga in seama pe Becali, dar omiteti oamenii , fanii care se uita la fotbal, inclusiv la echipa lui Becali. Stim cu totii ca fotbalul e un microb care odata ce iti intra in sange nu mai iese, inclusiv atractia pentru o anume echipa sau echipe. Voi uitati ca si voi aveti echipe preferate? Chiar daca nu sunt conduse de cei mai perfecti conducatori...Cu siguranta Becali nu e cel mai iubit dintre conducatori, dar nu poti condamna oamenii ca iubesc si au preferata echipa FCSB. Atata timp cat eu , voi, altii, au echipe preferate. Atat am vrut sa va zic, nu mai condamnati, si nu uitati sa va uitati la voi prima data inainte sa condamnati presa, sa il condamnati pe Becali , sa condamnati fanii FCSB !
@GSP: Este o rusine mondiala ceea ce faceti! Astazi s-a dat in sfarsit arama pe fata in redactia GSP, prin semnatura redactorului sef. Politica anti-FCSB este "politica de stat" la Gazeta Sporturilor! Quod erat demonstrandum! Nu va mai straduiti sa salvati aparentele di sa svrieti cu randul, e inutil. Am inteles cu totii. Problema este ca, de acum incolo, nimic din ceea ce veti scrie despre oricare alt club, este complet lipsit de credibilitate. Fiinsca jurnalismul e o meserie in care partizanatul nu are ce cauta. La revedere, GSP!
Uite Silvica aici un exemplu comun de postac click bait consumator de știri ciobănești. Consumatorul de junk food ciobănesc face click bait chiar și doar pentru faptul de a reaminti gigeilor ca fcsb nu e Steaua. :))))
Dacă nu ar fi avut consumatori pentru aceste lucruri, crezi ca le-ar mai fi făcut? Hai sa fim serioși. Articolele de sport în general nici măcar nu sunt citite. Meciurile gen Voluntari-Mioveni trec neobservate. In timp ce orice mica stire legat de vreo oferta de transfer pentru un jucător de la fcsb și în general orice fel de știre în care se menționează numele ciobanului, toți postacii cu mic cu mare dau buluc pe articol.
Dupa ce faceti dintr-un material parerist inca doua articole si actualizati din ora in ora ce a mai zis Gheorghe ot Pipera mi se pare absolut jenant ca sa mai pozati in deontologi. Mai urmeaza un articol al lui nea Ovidiu in care sa citim ca Radoi si Burleanu nu Ioanitoaia si compania l-au creat pe Gheorghe. Dupa ce vor disparea posturile care-l propaga non stop pe Gheorghe si se vor pensiona ziaristii de can-can din redactii se va schimba ceva in fotbal. Pana atunci, voi cu traficul, ala cu banii.
Cine ii face audienta lui becali? Cine il suna non-stop si ii dedica pagini intregi de articole, in fiecare zi?? Incercati un exercitiu: nu il mai sunati, nu mai scrieti nimic de el, macar o luna! Va mai fi la fel de nociv? Scrieti despre fotbal si despre sport, si lasati-l pe cioban in pace, in lumea lui!
Incepe declinul final pt acest club. Pacat de ceea ce a reprezentat, dar a ajuns o gluma proasta spusa bine halita de catre toti acesti prostuti fara personalitate. Neamul Becali este nociv, sunt un blestem al fotbalului autohton. Ne meritam acesti patroni ***. Acestia sunt imaginea fidela a "folbalului din Romanika"...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bună ziua, mulțumim pentru mesaj. Nu vă supărați, cum ați ajuns la concluzia că "personajul este stupid și îngâmfat"? Bănuiesc că nu l-ați cunoscut personal, deci portretul e compus din informații apărute în presă, nu?
Bună ziua. Nu puteți vorbi serios. În fiecare zi, zeci de articole despre Jocurile Olimpice, scrise de colegii noștri din Japonia și din redacție, au fost publicate pe site sau în ediția tipărită. Puteți critica, fără îndoială, dar vă rugăm să nu negați evidența.
Dumneavoastră sunteti din pacate cei care promovați acest spectacol de prost gust tocmai pentru ca se consuma de catre multa lume! Va inteleg. Voi aveti nevoie de subiecte, noi de circ. In fond telecomanda este la noi indiferent ce ati face. Daca programul e prost, sau nu-i pe gustul meu schimb canalul. Abia astept sa înceapă campionatele de fotbal de dincolo de granițele țării, ca sa am la ce privi. De can-canuri suntem satui... Sau poate nu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.