Alte știri din fotbal
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
1
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă era din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Se vede ca nu intelegeti ironia. Stiu ca Piturca nu a jucat la FCSB, a jucat la Steaua. Doar ca ce sa vezi, FCSB = Steaua. Toti aia de ii mentionezi acolo au luat si ei 'branza de la Becali'
Pai pe Barcelona nu i-au batut...au facut egal.
"echipe de mana a doua din Europa " gen Barcelona ,nu? Acum FCSB e eliminat de echipe de care nici nu stiam ca exista. Inclusiv cea de anul acesta.
Astia confunda desenul, cu pictura !
ce articol diabolic ...de aceea nu avem fotbal ...nici fotbalist ...jurnalistii nu spun adevarul la oameni ...Steaua comunista nu batea decat echipe de mana a doua din Europa ...si atunci echipele din Anglia au fost suspendate ...cand a dat de campioana Italiei a luat 4-0 ...asta era valoarea echipei romanesti cu hagi cu tot ...4-0...4-0...4-0...
De cite ori voi astia 3 incercati sa scrieti ceva iese un miros urit.In primul rind nu vad care e comparatia cu Steaua 88,o echipa de trista amintire ajutata de arbitraje si protejata de sistem meci de meci.Ceea ce ati omis voi cu buna stiinta in asa zisa comparatie este traseul european al lui zecesebe in raport cu dinozaurii ailalti.Pe asta cum o rezolvati Craitoiule,Udreo,Riurene?
Să compari vin vechi cu bragă, cam așa e articolul ăsta, vai de voi
Poza subliminala ascunde mesajul ca intr-un meci al Rapidului suporterii giulesteni au nascocit cantecele ironice contra rromului din Strehaia, care a castigat gheata de plumb: “Camataru Rodion, Nu e gheata ci soson”, sau Camataru, hai pe noi, sa ne dai si golul doi”. Hai Rapid, ironie fara sfarsit!
STEAUA 2023 nu are cinci victorii la rand, ci numai doua: 1-0 cu Dunarea Calarasi si 6-2 cu Unirea Dej.
OLARAU , nu are egal ...uitati-va ce brigazi de anonimi fluiera oitzele , dar Domnul priveste se manie si le da cate -o perversa si in anul 10 !!! Cu totii cu orice escrocherie spre titlul 26, 9 ...dupa cum behaie unii pe aici ... 11
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.