Comentarii (62)
vladut12
vladut12  •  29 Ianuarie 2021, 09:43
Postat de zorrozabal pe 29 Ianuarie 2021, 08:51

Becali a declarat-si a si demonstrat- ca pentru el fotbalul e...o afacere!Si ca daca pierde,o inchide si gata!

A declarat, dar nu a demonstrat! De unde suntbani la Steaua in ultimii 4 ani!?? Din buzunarul lui. E singura echipa cu așa fond de salarii de la noi. CFR se desființează daca nu merge 3 ani la rând în cupele europene!

aius
aius  •  29 Ianuarie 2021, 09:35

A plecat pe 15,dar se dau 13 si bonusuri ,acum vad ca de fapt sunt 11,si ce draq ne intereseaza atat, ca a plecat baiatul asta?! Oricum peste un an ,va juca la, Al Girafa !

tataika
tataika  •  29 Ianuarie 2021, 09:31
Postat de risc_mix pe 29 Ianuarie 2021, 09:23

Fratioare, in ce tara traim. Cate comentarii si laude pentru transferul unui mediocru la o echipa submediocra. Pai aceasta ,,martoaga'' nici nu putea sa pacaleasca un club mai rasarit. E mai slab decat Ianis Hagi. Iar Ianis nu e vreo mare valoare.

Te doare, mancator de praz?

2017951038224051
Icu Lucian Florin  •  29 Ianuarie 2021, 08:59

Fac pariu cu orice jiji-st că mioara a plecat sub 10 milioane bani pe transfer. Că mai sunt alte bonusuri de performanță .......bla bla bla ,e altă problemă. Și un jucător de "100-150 de milioane" cum bântuia jiji că ia pe berbecuț............e cam puțin 10,12......***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zorrozabal
zorrozabal  •  29 Ianuarie 2021, 08:51
Postat de vladut12 pe 29 Ianuarie 2021, 08:21

Tu bucura-te cat e Gigi, că avem și noi o echipa care face spectacol și joaca fotbal in Romania. Dacă se desființează Steaua, rămânem cu antifotbalul de la CFR și Sepsi, in rest e 0!

Becali a declarat-si a si demonstrat- ca pentru el fotbalul e...o afacere!Si ca daca pierde,o inchide si gata!

corectu
corectu  •  29 Ianuarie 2021, 08:32

E de bun augur transferul lui Man,cel mai bun fotbalist român la ora actuală.A mai slăbit Steaua?Vom vedea sâmbătă.

the.fixer
the.fixer  •  29 Ianuarie 2021, 08:23

Poza asta și nu numai îmi amintește de filmul lui Mel Gibson : Apocalypto

vladut12
vladut12  •  29 Ianuarie 2021, 08:21
Postat de zorrozabal pe 29 Ianuarie 2021, 08:17

In concluzie,UTA va primi cei un milion si patrusute treizeci de mii de la fcsb...la Sfantu Asteapta!Becali deja a anuntat ca a luat din contul fcsb suma de...11 milioane(exact cat se zice in stirea asta)pe care clubul i-0 datora!Iar UTA?Vor urma procese si vorba aia...ori moare magarul,ori pierde samarul!Adica ori intra UTA in faliment,ori si-o baga baskanul pe fcsb in faliment(dupa ce isi muta jucatorii pe alta„clona”probabil fcBB)!

Tu bucura-te cat e Gigi, că avem și noi o echipa care face spectacol și joaca fotbal in Romania. Dacă se desființează Steaua, rămânem cu antifotbalul de la CFR și Sepsi, in rest e 0!

carol_k
carol_k  •  29 Ianuarie 2021, 08:19

Deci 11 mil, daca scad 1, 5 mil la UTA si alte comisioane ajung pe la 9. Atat i-au intrat lui Gigel in cont. De aia era asa nervos si a stricat prietenia cu manelistii.

doubleti
doubleti  •  29 Ianuarie 2021, 08:18

Sa spui ca Mihaila este de 6 luni la Parma si nu a marcat inca in Serie A... asta inseamna sa fi pr.ost. Mihaila este din octombrie (deci 4 luni), timp in care el a fost accidentat. Da domnule ziarist... a fost accidentat. El a jucat primele meciuri anul acesta (are mai outin de 4 jocuri). Asa ca terminati cu comparatiile ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7
Comentează