Alte știri din fotbal
Nu a mai suportat și a venit în studio: „M-ați uitat! Sunt cel mai complet fotbalist român din istorie!”
0
Ireal! Ce au făcut fanii celor de la Craiova și U Cluj în noaptea dinaintea finalei Cupei: „Parcă venise războiul!”
0
Jovo Lukic le aduce bani și celor de la U Cluj, dar și celor de la Craiova!
0
Valeriu Iftime, mesaj războinic înainte de barajul cu FCSB: „Așa putem bate pe oricine din Liga 1!”
0
Știri din fotbal internațional
Oficial: numit astăzi selecționer, va fi cel mai în vârstă antrenor din istorie la un Campionat Mondial!
0
Robert Lewandowski, tot mai aproape de a părăsi Barcelona » Unde ar putea ajunge atacantul poloneză
0
Pierdere grea pentru Arsenal » Titularul ratează finala Ligii Campionilor, iar prezența la Mondial e sub semnul întrebării
0
Marco Materazzi, mesaj pentru cei care l-au contestat pe Cristi Chivu: „Îi provoc pe cei care nu credeau că poate realiza toate acestea”
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
A început Summitul B9 la București. Avertismentul lui Nicușor Dan: „De ...
Libertatea
„Halucinațiile” AI la ANAF. Fiscul motivează respingerea contestațiilor cu ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Clădirea-gazdă pentru peste 650 de firme: afaceriști străini, contracte ...
Libertatea
Oricum merge la Rapid daca pleaca Rahmani daca nu rezerva la primavera scrie pe el :))
the fox that can't reach the grapes says they are sour
Este semnul lui Dumnezeu catre preacuviosul Becali prin care il trage de maneca (de la hanoracul negru cu cruce rosie) ca a ramas in urma cu lucrarile la biserica din Pipera. Aia, cea mai frumoasa din lume.
N-ai pierdut nimic, ai câștigat prin economie vreo 2 bulioane de euroi că nu s-a făcut transferul unei alte țepe!
Acum nah...daca au zis oamenii 1 juma, atata e. Ca si jucatoru. E cu juma mai mult decat altii. Poa il ia suku ca tot va ca da afara. Ii pute tot. L-a dat si pe iencszi. Doctorul urmeaza.
Valeriu Rachita? :D e amuzant cum vorbeste gigi de pret de dumping, cand aia nu au retrogradat, au pierdut o finala conference! deci, ce pret de dumping viseaza?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vulpea cand n-ajunge la struguri spune ca n-o intereseaza.
Ba da nesim titi Florentina astea sa nu percuteze cand vrea Jiji ,s-a si suparat acum .Problema mare pentru Fiorentina:))
Face nea Gigi o echipa de mioare galactice anul asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.