Alte știri din fotbal
„Main-eventul serii nu a mai fost calificarea Craiovei” » Mihai Rotaru a comentat ieșirea violentă a lui Ștefan Baiaram: „Suntem singura echipă din lume unde se întâmplă asta”
0
Petrolul obține a treia victorie a sezonului, 2-1 în deplasare cu FC Voluntari
2
FC Argeș - Farul, meci tare în etapa #5 din Superligă » Echipele de start
0
Cu ce echipă din Liga 2 a semnat Andrei Pandele, mijlocașul trecut și pe la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
0
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
FC Köln a refuzat 50 de milioane de euro pentru tânăra extremă! » Transferul internaționalului a picat definitiv
0
Mikel Arteta surprinde: „Maresca este la fel de bun ca Guardiola”
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Respect. Ce naiba? Acum am ajuns să căutăm logică în mintea lui nea Gigi? Nici chiar așa.
Exact. Chiar Dumnezeu i-a dat o telegramă scurtă: Fiule, timpul costă bani.
Fraiere, 1.3 milioane de euro sunt nimic? Daca esti fraier nu mai posta pe net!
Gigi cumpara doar second hand ! Vrea rezultate pe vorbe goale si ploconeli prin biserici ! Cu Tanase Popa si Kiki ne intoarcem pe locul 2 ! Baga bani in jucatori buni sau taci din gura cu Grupele LC !
ce vrea gigi sal ia gratis
Arnold Garita si Mamadou Thiam sunt liberi de contract! Decat nimic, ar fi buni (si) astia...
Amice, Gigi Valiza nu a făcut nicio oferta Fiorentinei în valoare de 1,3 mil...ci doar una de 1,2 mil. Atât. Ca la insistenta presei care-l dorește pe L Munteanu la echipa ilfoveana ...Gigi Valiza a spus - mai mult în gluma ca : " poate ( retine) poate mai măresc cu 100 de mii oferta." Prin urmare nu exista nicio oferta oficiala către Fiorentina în val de 1,3 mil.
Daminuta e liber de contract.
Clar, un om în luptă cu timpul
Poza e foarte sugestivă ...!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.