Soos Vilmos  •  02 Februarie 2022, 19:28

Botosani rivala?? Mai degraba o ***.

820064958028842
Daniel Grinczveig  •  02 Februarie 2022, 18:57

Am spus mai demult că Edjouma și tipul de la gaz metan, Yuri cred că se cheamă au stofa de FCSB. Acuma sa vedem și cât stres poată să ducă Malcolm-gol

valentindragobete
valentindragobete  •  02 Februarie 2022, 16:57
Postat de elisei pe 02 Februarie 2022, 14:53

Mimao va avea de la anul rivalități cu Șelimbăr și Slobozia

Se poate mă nea, sa-i uiți pe cazarmagi, rusinica !

valsword
valsword  •  02 Februarie 2022, 16:13
Postat de vasileroaita pe 02 Februarie 2022, 14:54

E prima pentru egalul de la Cluj! Plus ca vin meciurile directe. Nimic nou... in Liga 1.

Exact,moldovenii de fapt trebuiau sa se dea la o parte din fata Chefere ca nu cumva sa zica pe urma haterii ca joaca pentru cioban.Normal ei ar fi trebuit sa piarda cu 1-0 asa cum CFR are numai putin de 10 victorii in campionat,toate coincidente:))) Ei trebuiau sa fie cuminti si ascultatori la fel ca si Chindia,Mioveni,Farul,Arges,Craiova,UTA,Voluntari iar Chindia,iar Mioveni si iar Arges...victorii cu 1-0 ale CFR. Ce sa faci daca Dawa ala nu stie bine romaneste si nu a inteles ca la faza golului el trebuia sa-si dea cu stangu-n dreptu precum Torje:)) Pai ba camerunezule cum sa strici tu rezultatul de 1-0 al CFR in minutul 81 chiar nu iti e putin rusine.Ciobanul e de vine desigur :)))

Postat de magic4ever pe 02 Februarie 2022, 15:39

Becali il aduce pe Edjouma pentru ca a zis Petrescu ca a jucat bine el si Dawa si ii era frica sa nu ajunga la CFR:) Il mai lasa inca 2 meciuri la Botosani sa fie sigur ca ajunge Botosani in play-off si ii mai incurca pe CFR si FCSB o sa aiba garantate 6 puncte fara emotii,ca in regia de anul asta cu 2 pauza / 1 final....blatisti pe fata...

Bai dar sa iei 9 goluri :)))))))))

magic4ever
magic4ever  •  02 Februarie 2022, 15:39

1948forever
1948forever  •  02 Februarie 2022, 15:37
Postat de fcsarbitrii pe 02 Februarie 2022, 15:28

de acord cu pupatul dar s-o faci bine gigist -vopsit.

fcsarbitrii
fcsarbitrii  •  02 Februarie 2022, 15:28
Postat de 1948forever pe 02 Februarie 2022, 15:25

si sa nu uitam cel mai rusinos lucru din istorie, sa fii salvat de retrogradare din pix :)))))))))))) 9-0 te-am pupat!