Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
1
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Cum a comentat Scaloni imaginea virală cu Leo Messi din timpul meciului Argentina - Iordania » A stârnit hohote de râs la conferință
0
Kalajdzic, eroul Austriei: „Am rămas înlemniți. Nu știu ce s-a întâmplat!” » Arnautovic: „La 2-3 am crezut că s-a terminat”
0
Câți bani a câștigat Istvan Kovacs după ce i-a arbitrat pe Lionel Messi și Argentina la Mondial
0
Selecționerul a răbufnit după acuzațiile de blat: „În mod normal, la 2-3 ești mort. A fost ca la Hollywood”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Fcsb are o listă de peste 100 de tineri sperante ratate in doar 16 ani de activitate. Dacă era ceva de jucător, mergea ca și Puscas ( Inter Milano) sau Chiriches (Benfica). Nu ca cei 2 ar avea cariere mari, dar sunt jucători devenit, care la 17 ani aveau talent încât convingeau echipe serioase sa le dea o sansa......cat despre vânzarea către Fcsb? .....la DDB sunt lucruri ciudate.....parca se codesc sa preia clubul. Susțin ca un proiect socios este singura alternativă pentru un fotbal de calitate, dar DDB pare mai mult foia igienică a unor persoane. Orice poveste se încheie. Frumoasa sau urâtă. Asa e omenesc. Să se termine....mai ales cand nu mai e orizont....
De ce e stirea asta inca pe prima pagina, ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E greu, stiu dar plangi in saracia ta si spera la mai bine, nu arunca cu noroi in singura echipa care promoveaza tineri. ROMANI. Frustratule amarat.
fă-ți bă ziar și scrie ce vrei. te pune cineva să citești?
deocamdată trebuie să-și aducă înapoi cărăușii de valize transferați mai din timp, după modelul pufi. că cam așa a câștigat, vocsâtule
Nu Fcsb cumpara , ci Ioan Becali isi muta ***......motiv pentru care Liga I are spectacole sub nivelul teatrului școlar.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dormiti cum trebuie sa nu va ia vreo boala
Mai are si altele?! De ce nu ma mira :)))). Contul cu care l-am prins eu e 'anti.cioban', uite aici: https://prnt.sc/131m898. Era nervos in acea seara, cand pe la 1 noaptea au intrat moderatorii sa faca putina curatenie, si stergeau aproape toate mesajele. Prima data a ras de mine ca am stat sa dau refresh atunci (mesajul a fost sters in decurs de cateva minute), dupa care spunea ca eu as fi creat acel cont si as fi postat de acolo mesajul. Ca in ultima instanta, sa ma acuze ca am falsificat acel screenshot (dupa ce a recunoscut ca anti.cioban e clona lui - cica s-ar fi confesat mai demult celor mai 'vechi' de pe aici, dar pana acum nimeni nu stia de anti.cioban). Singurul lucru care nu face sens deloc, si unde minciuna lui se opreste e: de unde sa fi stiut eu ca anti.cioban ar fi vreo clona de-ale lui, pana la acel mesaj? E un mincinos manipulator si ticalos, o noapte intreaga a stat pe un articol sa se justifice in fata lui catalynn, ca eu as fi falsificat screenshotul. NIMIC din ce spune adriann nu mai poate fi luat in serios de acum inainte, ori e ceva personaj creat pentru gsp, ori e vreun sonnat, exact cum l-ai descris.
Noi suporterii fcsb-ului innebunim de fericire, inca 3-4transferuri de astea si jonglam in liga campionilor,ce mai e cistigata in proportie de 99%,campionatul cupa ciobiBANCU nostru nu se joaca este giuvaerul patronilor din rominica,ca la noi la nimeni.Si prostii de la cluj,craiova,se petesc cautind si aducind jucatori care sa le asigure performanta !IN LOC SA PROCEDEZE CA CIUBENU DUPA URECHE TAC PAC ( dar ce sa astepti de la niste amatori !!! )
ASta e ...cfr este condamnata sa castige trofee,viitorul produce zerouri,fcfcsb da tepe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.