Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
6
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei: „Pușcăria pușcăriilor!”
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
1
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Budescu mai poate pt liga 1....raman niate semne de intrebare dpmdv, dar chiar si asa, randamentul lui pariez ca va fi peste cel al lui vali gheorghe. Vom vedea...altfel, toate bune? Care mai e treaba pe gsp? Eu mai intru ocazional, dar destul de rar in ultima vreme
Până ajung să fie toți apți, diferența de CFR Cluj ajunge la 20 de puncte :)))
Nu cred că Budescu e un câștig. O sa dea goluri din afara stadionului, la antrenamente și cam atât. Tipul nu aleargă, dacă era profesionist, ajungea fotbalist... Asa, la giumbușlucuri, îl preferam pe Elton.
Ce sa mai...asa e! Dac-ati sti voi cata invidie pe Man United ca l-au ratat pe Keseru, dar mai ales pe Budi! :))))
Ziaristii gsp sunt in extaz caci FCSB devine stelara. E un miracol pe pamant la care stelele privesc cu sfiala. Macar panala finalul campionatului cand vor termina pe 3-4.
Perfect si-au găsit gușterul
Perfect l-au găsit pe bea JIJI de gușter
Budescu și keseru , niște rapanduleee , îl fac pe nea JIJI de mălai și nici nu se prinde , dacă erau valoroși nu ii lăsau liberi . Oricum budescu pe unde a fost a dat chix , poate pe la astra in tinerețe a făcut ceva
Budescu și keseru , niște rapanduleee , îl fac pe nea JIJI de mălai și nici nu se prinde , dacă erau valoroși nu ii lăsau liberi . Oricum budescu pe inde a fost a dat chix , poate pa astra in tinerețe a făcut ceva
Gura păcătosului adevăr grăiește! Steaua are doar o echipă, pentru titlu e nevoie de mult mai mult: o a doua echipă (Sepsi) care sa accidenteze jucatorii contracandidaților, o a treia echipă (arbitrii), plus jucatori cumpărați pe blat de la adversari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.