Alte știri din fotbal
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga! Avem echipele de start
1
George Ogăraru, mesaj după ce Craiova a câștigat titlul în Superligă: „Academia Stelei a dat fotbalului românesc un campion!”
0
Echipele de start în Farul - Metaloglobus și Petrolul - Oțelul » Aflăm a doua echipă care merge la baraj
0
Craiova continuă sărbătoarea » 11.000 de oameni în piață
5
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Federația din Kiev a numit primul selecționer străin! » Înlocuitorul lui Rebrov e asistentul lui De Zerbi
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
"Asta" să-i spui lu' tac-tu, mă, ai înțeles? Ia vezi tu de treabă și nu mai categorisi pe toată lumea! Cine *** te crezi?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cauta...fructe de padure!:)))
Scrii mult si prost , nu faci nici un sens si gandesti ca un securist .
Unde mă, pe un articol despre echipa mea? Ce *** cauți tu pe aici??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de atâtea "răcoritoare" nu poți citi articolul? vorbești cu interiorul? :))))))
Incurci rasismul cu nationalismul sanatos si cooperativ. Nu ma mira, pana la urma esti fan al unui club sovietic si reprezentat de securitate. Dar trebuia sa fii nationalist pe vremea influentei sovietice in Romania, n-ai fost. Mai si spui ca ai 50 de ani pe stadioane, dar nu-ti dau mai mult de 18 ani la ce mentalitate ''rebela'' pe timp de pace ai.
Degeaba va numiti Dinamo, daca n-aveti palmaresul...
Buna seara vecine! De abia am intrat, am fost cu amicii la o “răcoritoare”, am pierdut ceva!? Cică asta de la Diham a fost “cuminte” :-))))
Lipsesc "C"-urile, mi s-a stricat tasta "C" de la prea mul copy-paste!:)))
E OK , vom retrograda dar tot Dinamo vom fi !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.