Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Cartonașul roșu era pentru șerban la talpa aia aplicată cu măiestrie, elan și talent pe glezna u-istului. Da' n-a fost să fie.... Fibra asta optică.....
Pentru ca “cea mai neindreptatita echipa” are nevoie nu doar de 2 penaltyuri ci si de eliminare de la adversar, doar asa poate castiga. PS: pe ce loc iesea “golgheteru” Tanase fara tonele de penaltyuri transformate in ultimii 2 ani? Cred ca mai mult de 4-5 goluri din actiune pe sezon nu a avut.
Hai ca penalty,ca penalty-ca oricum era in„program” și (macar)un penalty!Și ce mai conta inca unul, la zecile de penalty-uri primite de echipa cea mai „nedreptațita”?!Dar cartonaș roșu pentru ce?!Daca mingea i-a cazut pe mâna jucatorului?!
Tehnica e bună dar cine o manevrează au simpatii pro Becali dacă funcționa Serban trebuia eliminat a declarat și M.Stoica la început de meci după care să fie bine să nu se prindă nimeni au făcut și alte greșeli.
Pai fara VAR golul lui Chipciu fusese valabil.. Care va sa zica fara 2 penaltyuri nu puteti trece de U Cluj iar cat despre penaltyul Rapidului inteleg ca repetat pana se marca?
Si trebuia sa castigati ultimile campionate si chiar Conference League ca ati fost furati si cu Karagandy.Si ar trebui sa va numiti Steaua sau chiar FC Barcelona ca aveti aceleasi culori. De Craciun cand o sa mergeti cu colindul la stapan pentru ciunga si colaci intrebati-l totusi ce inseamna de fapt FCSB? Si poate ne spuneti si noua! Nu ca am fi curiosi
Super VAR-ul si-a facut datoria si in noua Superliga care s-a vopsit cu superlavabila. Nimic nou pe front, de data asta 11m, la Cluj trebuia repetat, iar la FCSB nu s-a vazut. Bonus CFR, dintr-un foc 4 puncte. Traiasca superliga!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Who cares?
Si uite asa s-au dus 2 puncte. Ca nu a functionat Var-ul. Deja e 1-0 pt ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.