Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
asa viseaza astia pe aici ca fcsb este steaua :)))
Eu ma intreb daca tu seti sanatos la cap vorbind de Steaua. Noi vorbim de fecesebe.
Aura croaților e simplă: sunt luptători și serioși. Pe când ai noștri sunt ratați de profesie din cauză că nu au nici vână și nici bulan.
Ce *** *** e acest *** frustrat!!!!!! Nu inteleg cum il lasa moderatorii acestui site sa posteze incontinuu. ***$ la clona ta psd-istule cu creierul cat o nuca!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In timp ce argumentia ta este deja evaluată de experții Nobel având șanse la premiu la fel de sănătoase precum titularizarea lui Coman la Sheffield :-)))))
Bine ma, m-am lamurit. Cu *** ca tine n-ai ce sa discuti logic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zi-le de parteriatul cu firma aia care face afaceri cu Tesla :-)))
Supara adevarul, *** frustrat, supara. Raspunde la ce ti-am scris, ***, si nu mai improsca cu noroi aiurea, hotomane istvanist!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si echipa *** CFR 1907 la fel. Tot jucatori unu si unu, buni pentru export, mai ales romani. Poate de spune careva cati jucatori romani a dat CFR afara pe bani buni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar interesează pe cineva gândurile și trăirile interioare ale lu ne-a jijji!? Omul (vorba vine!), așa cum aplica modelul de business învățat la stâna părintească (conform propriilor declarații) la orice alta afacere pe care o deține (rezultatele se cunosc) la fel confunda valorea propriilor jucatori cu supraevaluarile drepturilor litigioase cumpărate de la diverși amărâți pt care îl caută DIICOT sa îl bage la pocăință pana ii cresc nepoții mari ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.