Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Leo Stizu ..omul păcii. Este deja în vizorul lui Burleanu.
Mai taie un 0 de la suma aia :))))
EXCELENT :))))
leo Strizu merita la Nationala...
Acest ,,domn,, strizu ...... in afara de icnete, gemete, ,,a-uri,, si o mimica care nu-l ajuta a feței ....... mai are si altceva ?? Doar banii pe care ii primeste de la becali pentru a fi dispretuit. Nu cred ca se merita. Dar fiecare e jupan la el in curte si daca are nevoie de bani ..... atunci NU ARE CE FACE.
Leo Strizu un antrenor mult mai mare decat dan Petrescu si Gheorghe Hagi la un loc ...
Tu,băgător de seama,nu este nici Psd și nici sud,prost informat,prost din multe puncte de vedere,prost ce mai.
Nu mai surâdeți despre Strizu, e posibil ca el să continue tradiția antrenorilor de mare succes plecați de la Fcsb la alte echipe de Superliga, serie începută cub Toni Petrea și Dică (... chiar și Rădoi?). Pepiniera de fotbaliști este a lui Geambazi; Gigi face pepinieră de antrenori -are ochi- mai ceva ca Chișinăul!!
Încercam un pronostic pentru mâine seară?Hai să vedem voi cine credeți că învinge FCSB sau PSD Oltenia Sud?
Giqeii o sa ii umileasca pe psd-istii lui Craiolguta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.