Alte știri din fotbal
Pancu a văzut rapidistul la joc și l-a comparat cu Răzvan Raț: „Nu se știe niciodată”
0
Petrolul a câștigat categoric al treilea amical al verii
0
„Băsescu mi-a promulgat legea, apoi ne-am trezit cu galeriile în piață” » Inamicul ultrașilor revine! Fostul deputat Alin Trășculescu, verdict despre noua Lege 4: „Îmi permit s-o spun”
1
Rapid, victorie cu Dinamo Kiev la debutul lui Daniel Pancu » Kamara a marcat la primul meci
5
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Echipe de start la Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial
0
Prime uriașe pentru francezi la Campionatul Mondial: cât iau dacă aduc trofeul la Paris
0
Premierul a intervenit! Decizia luată în Anglia, înaintea meciului cu Mexic din optimile CM
1
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
nea Mihai este numai cu paharu in gura
Era incordat de la wiskey…
Imaginea nepriceperii si a neputintei. Aducand de peste tot jucatori fara valoare atat el cat si patronul de la cealalta echipa din oras au terminat, pur si simplu, fotbalul craiovean. Despre modul in care au schimbat antrenorii, ce sa mai vorbim... Craiova merita altceva. Le-a oferit acestor oameni, in materie de fotbal, tot ce trebuia: stadion si suporteri. Iar ei, in orgoliul lor, isi bat joc.
Oare ? Prietenii știu de ce...
incordare totala... "mai toarna-mi un whisky"....
Da, Rotaru era foarte încordat, să nu apară vreun "Bunică" la el în echipă şi să-i strice omenia faţă de cioban !
În mare parte Craiova anul ăsta este pa și din Europa, nu poți sa faci ceva cu egaluri și bați și tu doar din noroc. Norocul nu poate tine la infinit, asa ca Petev trebuie îndepărtat imediat fără dar și poate. Și nu pentru ca a luat bătaie, și pentru ca a ajutat la un meci vândut de Rotaru. Bai a fost prea pe față, portarul se face ca sare, ăla își da cel mai frumos autogol fon istoria fotbalului, dar nici măcar nu joacă fotbal. A doua repriza Craiova putea sa dea lejer 3 goluri sa câștige, dar... Nu ai cum sa joci când nu vrei
Rotaru beq de bucurie. Este ceea ce și-a dorit cu adevărat. După mine nici anul asta nu prindem Europa, și în vară va pleca și Mitriță și Craiova se va bate la retrogradare. Ce a fost trist aseară, este căci Craiova a ajuns sa nu își joace șansele pe teren și înafară. Iar dacă acest antrenor are o legătură cu ce se întâmplă, trebuie îndepărtat de fani. Nu cred ca aseară trebuia sa lipsească Mateiu și un atacant ca di Kolici sau Markovici din prima repriză. Vladoiu trebuie să-i găsești înlocuitor ca nu se mai poate, nu este prima dată când face gafe la meciuri cheie. Dar oricum aseară singurul jucător care a jucat a fost Câmpanu și Crețu. În rest toți au fost în vacanță, erau mândri ca au luat bătaie. Păcat că uite asa îndepărtați și ultimi fani rămași, iar lui Rotaru noi fani trebuie să-i cerem sa se retragă imediat cel puțin din conducere. Craiova nu mai trebuie condusă de amatori, ne trebuie cu adevărat profesioniști și oameni care sa vrea sa muncească atât pe teren cât și înafara lui. De la jucători pana la conducători toți sunt amatori de 2 lei, chiar și acest antrenor. Aici nu ma refer la Mitriță și alți 2-3 care se știu ca sunt buni. Și la pleava adusă de rotaru ca asa a vrut el sa facă datori în club și sa nu-i folosească. Dar are tupeul să se plângă ca a investit bani mulți. Pai îl îndepărtezi pe Nistor și ii dai o grămadă de bani și el este acuma printre golgheteri. Și sa nu ne mai aducem aminte de câți jucători fără viitor a adus
Hai nene Rotaru, de când te chinui să ne faci campioni. Mulțumim ! Echipa matale de suflet a ieșit campioană. De data asta ți-a ieșit. . . .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.