Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Cum esti ? Inca nu ai citit COMUNICATUL ? FCSB STEAUA, va juca in GHENCEA
Ai grija ce- ți dorești ca s- ar putea întâmpla! Poate câștiga Becali o bătălie dar sigur " războiul " îl va pierde ! Vedem cine rade la urma ! Sa insiști atâta sa vii în casa omului ,pe care- l urăști pur și simplu ,ai pe rol probleme în litigiu cu proprietarul, nu vrea nimeni sa te primească, etc. ! Deja asa ceva se numește, Incinta la probleme nu altceva ,dar ma rog ,vorba aceea dacă ii dai bățul la oameni din ăștia ii mai și susții din guvern ,sant curios cine va răspunde intr- un final !?
Ghorghisor e singurul care stie sa citeasca si sa scrie de la FCSB si semneaza cu pixul nu punte degetul inmuiat in tusiera
Esti prea prost pentru 2023.
Nicaieri, însă e vacanța, subiectele sunt derizorii … Asta de fata e un non subiect, am spus din capul locului ca nu se va juca in Ghencea, cineva trebuie sa își asume răspunderea, toți însă dau ordine dar de semnat nu semnează nimeni, nu vrea nimeni sa ajungă la pușcărie. Uite la Piedone! :-)))
Nea Gigi, unui jurist al armatei nu-i poți da ordin, chiar de-ai fi ministru, premier sau în cazul tău...Vrabia Mihai Viteazul.
...cei doi corifei au vorbit cu Talpan ?
Ramanem la vesnicul stadiu de tara sub-dezvoltata, fara urme de imbunatatire! In orice tara de nivel mediu, in 2023, in care toate entitatile care incearca sa faca profit, alearga dupa clienti, injosindu se chiar pt a si vinde serviciile, administratorul unei baze sportive ar face orice ca sa faca profit, 24/7! In Romania, ne place circul, atata tevatura pentru o inchiriere, doar pentru ca in spatele celor care se opun, se afla oameni cu orgolii marunte care isi pierd energia demonstrand ca ei se pot opune! Penibile scuze, de Tom & Jerry, zici ca Peluza Sud a construit Stadionul, in curtea din spatele casei! E ca si cum un constantean ar interzice unui bucurestean sa foloseasca drumurile din Constanta, pt ca e al lor! Luati i mai banii lui Becali, inchiriati i de 3 ori pe saptamana si folositi va de bani, nu va mai dati mari moralisti ca va faceti de rasul curcilor
Tataie, a existat! Așa ai falimentat tu si fcsbistii tai City Insurance! Ai și uitat?! :-)))
Dacă armata mai avea o minimă considerație, s-a dovedit doar altă sinecură care ne *** taxele date la buget, si aleagă după taxe directe, ca să-și împartă prime din 'performanțele financiare'. Vor rămâne cu buza umflată, și se vor uita la tv cu jepul gol. Meciul merita o sărbătoare a fanilor, dar nu se poate în România pesedistă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.