FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - VIITORUL 1-2

FCSB - VIITORUL 1-2 // FOTO Ratare URIAȘĂ a lui Harlem Gnohere pe finalul meciului! Atacantul n-a reușit să trimită mingea în poartă, deși era nemarcat

Captură TV Telekom Sport +6   FOTO
Captură TV Telekom Sport

Articol de GSP - Publicat luni, 11 martie 2019 22:20

Harlem Gnohere (31 de ani) a ratat o ocazie uriașă în minutul 88 al partidei dintre FCSB și Viitorul, la scorul de 1-2.

Atacantul francez a primit o pasă la 7 metri în fața porții lui Valentin Cojocaru, dar a avut o reluare defectuoasă, deși era nemarcat.

Gnohere a trimis din prima cu piciorul stâng și mingea s-a dus la câțiva metri de poarta Viitorului.

Gnohere a început meciul ca rezervă și a intrat pe teren în minutul 66, în locul lui Ioan Hora.

Vezi și:

Alt meci de titlu viciat de arbitru » Radu Petrescu a acordat un penalty inexistent!