Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
5
„Nu se mai poate continua în halul ăsta!” » Robert Ilyes, nervos după înfrângerea cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona a făcut show în meciul cu Betis » Victorie într-un meci cu 8 goluri
0
Ce notă a primit Cristi Chivu, după ce Inter a demolat-o pe Como: „Câștigă pariul! Copleșitor”
0
Chivu l-a UMILIT pe Fabregas și Inter a revenit pe primul loc în Italia!
1
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
6
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Ne lasi cu dumele astea de doi lei? Mereu comentezi inainte si dupa un meci cu FC Oaia , urmeaza sa vedem cum echipa ta isi vei da viata pe teren luni in meciul cu CFR .Oricum sa va vedem in play off.
Dică nu ştie Imnul României.
Hotul striga hotii ! Viitorul anul trecut a favut egal cu Steaua si a luat CFR campionatul. Acum 2 ani Viitorul a batut Steaua si un egal, a luat Astra campionatul. Cu capra de sarbatori au fost meciurile BLAT DECLARAT de jucatorii lui Dinamo si de conducerea lui Dinamo si a Craiovei si a Astrei inainte de meciurile dintre ele : "Nu vrem sa ia Steaua campionatul ! " :))))
Rednic îi dă două goluri Viitorului cu Katsikas fără să vrea. Avraam, fiul lui Dumnezeu: sunt lepădat de Gorbaciov/Putin, 03. Crăcănescu zice că n-a dat pentru Dinamo. A dat şi pentru Craiova în nouăşiunu. Out!!! I-a rupt pe Dinamo, acum Crăcănescu că Dinamo este în play-out rupe pustiul. El nu vede offside la Hanca fără ochelari Îţi pui ochelarii când ăla mic a lui Hagi îi rupe piciorul lui Hanca? Jurnalistic nimic, Hanca e fiul unei femei, Ianis o să ne arate fotbalistic în Europa. Ca tac-su, la bulgari.
Daca statea capra nu ii fura campionatul stelei cu tot scandalul de la tas . Atunci ti-a convenit de ce nu *** . Plus ca la meciul cu dinamo de anul acesta din groaoa hagi nici nu a fost la meci atit de tare dorea el sa cistige ca s-a dus la cumparaturi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu domnule Dinu , problema lui Hagi e *** ! Ce lei au fost pustii lui Hagi cu Dinamo si Medias si ce caprite au fost cu FCSB ! Astia ne cred prosti ! Si culmea ca FCSB-istii etapa urmatoare au parte de alte capre , cele moldovenesti ! Dar asa e de sarbatorile de sfarsit de ani la romani , se merge cu *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a ramarcat Dinu, ma!
sunt de acord cu tot ce ai zis, mai putin cu albanezii! mai fratilor, incetati odata cu tampenia asta, machidonii nu sunt albanezi!
Stai să-l vezi pe Tivilichi contra Lucescu. I se scoală părul de pe spate. Că de ce Lucescu? De ce Lucescu şi nu Tivilichi? Ia spune Tivilichi?
FC FCSB Popești Leordeni - Viitorul Ovidiu, un derby al omeniei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.