Alte știri din fotbal
Iată vârful misterios transferat de Dinamo! Sâmbătă a avut meci și a dat pasă de gol + reprezintă una dintre cele mai slabe naționale din lume
8
Pe ce stadion se joacă Dinamo - Universitatea Craiova, primul derby din noul sezon
0
Incertitudinea a ajuns la cote maxime la Hermannstadt
2
Marius Niculae: „O singură echipă m-a impresionat la Mondial” + Cum o vede pe Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
S-au calificat ÎN PREMIERĂ în optimile unui Campionat Mondial! Africa de Sud - Canada, decis de un gol marcat în prelungiri
7
Canada e prima care pățește acest lucru la un Campionat Mondial
0
Brazilianul Ronaldo și-a găsit un urmaș în Europa: „Îmi amintește de mine în perioada de vârf”
0
La 37 de ani, așteaptă telefonul lui Chivu
1
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Tu incerci sa discuti cu astia de pe site folosind argumente logice si corecte. Ai sa descoperi foarte curand ca aici incerci degeaba, ti se va raspunde numai subiectiv, ilogic si incorect, bazat doar pe ura viscerala impotriva Stelei. Vei fi taxat imediat ca gigist, becaliot, fara minte, etc... :))
te inseli! regulamentul spune ca, daca sunt conditii meteo nefavorabile se reprogrameaza pentru intervalul de 24 de ore succesive! daca cele doua echipe cad de acord asupra unei ore, este ok, daca nu, se reia la ora stabilita din ziua precedenta! aici se pare ca echipele nu au cazut de acord! daca insa echipele au cazut de acord dar nu se joaca din cauza televiziunilor e grav! era si normal ca timpul sa fie prost! vechea meteahna romaneasca! planificam ceva si speram sa ne ajute Dumnezeu si sa fie frumos! deja ca se joaca in plina iarna, de ce trebuie sa pui meciurile in nocturna? puteau sa-l puna ieri pe la 14-15, era si lumea acasa ,cei care voiau sa vada la tv, erau liberi si cei care s-ar fi dus la stadion si azi nu pot pentru ca trebuie sa munceasca!
nu o fi avut timp *** sa faca transferu lu hagi junior
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar nu va dati seama ce se urmareste?Normal ca televiziunea hotaraste ora meciurilor dar acum se urmareste ca acest meci sa se joace probabil la sfarsit de campionat pentru ca FCSB si Viitorul sa faca jocuri murdare in functie de ierarhia din acel moment.Federatia trebuie neaparat sa intervina si sa puna jocul la ora 14.Asa este corect.
Inainte de stabilirea orei de joc "CIOLANISTII " din conducerile forurilor footbalistice nu se puteu interesa de situati METEO? Pe asia nu-i intereseaza decat ce le intra in buzunare. Nu televiziunile dicteaza , daca nu vor sa nu transmita , sa vedem cati clientiperd/?
Televiziunile nu pot să impună o oră de disputare a unui meci amanat din cauza condițiilor meteo ! Ora 14 (conform regulamentului), era o oră perfectă , temperaturi de 4-5 grade, vizibilitate foarte bună, nu se suprapunea cu alt meci, dar....cum să joace ei domne ziua la 14, ei sunt fcsb , echipa de pe câmpurile suburbiilor ! Sunt sigur că *** și argăteală au sunat la digi să joace seara ! SAU.....e o manevră să amane meciul și să-l joace ultimul că doar ei ăilalți se pricep la din astea !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tottînpitești?
vesti ingrijoratoare ?..pentru cine ?...:)
Băi, vezi că Morutan e mai bun ca tine! Piticule!
Trebuia sa se joace pe timpul zilei, dupa ce consultau prognoza meteo. LPF trebuia sa isi impuna punctul de vedere si sa spuna, in decembrie nu mai programam meciuri in nocturna...la fel si aseara LPFul trebuia sa se mentina pe pozitii si sa pastreze ora de rejucare a partidei stabilita de arbitru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.