Comentarii (79)
gigi_becali_8
gigi_becali_8  •  10 Decembrie 2018, 12:07
Postat de blocatu pe 10 Decembrie 2018, 12:04

te inseli! regulamentul spune ca, daca sunt conditii meteo nefavorabile se reprogrameaza pentru intervalul de 24 de ore succesive! daca cele doua echipe cad de acord asupra unei ore, este ok, daca nu, se reia la ora stabilita din ziua precedenta! aici se pare ca echipele nu au cazut de acord! daca insa echipele au cazut de acord dar nu se joaca din cauza televiziunilor e grav! era si normal ca timpul sa fie prost! vechea meteahna romaneasca! planificam ceva si speram sa ne ajute Dumnezeu si sa fie frumos! deja ca se joaca in plina iarna, de ce trebuie sa pui meciurile in nocturna? puteau sa-l puna ieri pe la 14-15, era si lumea acasa ,cei care voiau sa vada la tv, erau liberi si cei care s-ar fi dus la stadion si azi nu pot pentru ca trebuie sa munceasca!

Tu incerci sa discuti cu astia de pe site folosind argumente logice si corecte. Ai sa descoperi foarte curand ca aici incerci degeaba, ti se va raspunde numai subiectiv, ilogic si incorect, bazat doar pe ura viscerala impotriva Stelei. Vei fi taxat imediat ca gigist, becaliot, fara minte, etc... :))

blocatu
blocatu  •  10 Decembrie 2018, 12:04
Postat de conasu_boeru pe 10 Decembrie 2018, 11:51

Televiziunile nu pot să impună o oră de disputare a unui meci amanat din cauza condițiilor meteo ! Ora 14 (conform regulamentului), era o oră perfectă , temperaturi de 4-5 grade, vizibilitate foarte bună, nu se suprapunea cu alt meci, dar....cum să joace ei domne ziua la 14, ei sunt fcsb , echipa de pe câmpurile suburbiilor ! Sunt sigur că *** și argăteală au sunat la digi să joace seara ! SAU.....e o manevră să amane meciul și să-l joace ultimul că doar ei ăilalți se pricep la din astea !!!!

te inseli! regulamentul spune ca, daca sunt conditii meteo nefavorabile se reprogrameaza pentru intervalul de 24 de ore succesive! daca cele doua echipe cad de acord asupra unei ore, este ok, daca nu, se reia la ora stabilita din ziua precedenta! aici se pare ca echipele nu au cazut de acord! daca insa echipele au cazut de acord dar nu se joaca din cauza televiziunilor e grav! era si normal ca timpul sa fie prost! vechea meteahna romaneasca! planificam ceva si speram sa ne ajute Dumnezeu si sa fie frumos! deja ca se joaca in plina iarna, de ce trebuie sa pui meciurile in nocturna? puteau sa-l puna ieri pe la 14-15, era si lumea acasa ,cei care voiau sa vada la tv, erau liberi si cei care s-ar fi dus la stadion si azi nu pot pentru ca trebuie sa munceasca!

692690830833640
Iulian Peiu  •  10 Decembrie 2018, 11:56

nu o fi avut timp *** sa faca transferu lu hagi junior

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dansy
dansy  •  10 Decembrie 2018, 11:56
Postat de conasu_boeru pe 10 Decembrie 2018, 11:51

Televiziunile nu pot să impună o oră de disputare a unui meci amanat din cauza condițiilor meteo ! Ora 14 (conform regulamentului), era o oră perfectă , temperaturi de 4-5 grade, vizibilitate foarte bună, nu se suprapunea cu alt meci, dar....cum să joace ei domne ziua la 14, ei sunt fcsb , echipa de pe câmpurile suburbiilor ! Sunt sigur că *** și argăteală au sunat la digi să joace seara ! SAU.....e o manevră să amane meciul și să-l joace ultimul că doar ei ăilalți se pricep la din astea !!!!

Chiar nu va dati seama ce se urmareste?Normal ca televiziunea hotaraste ora meciurilor dar acum se urmareste ca acest meci sa se joace probabil la sfarsit de campionat pentru ca FCSB si Viitorul sa faca jocuri murdare in functie de ierarhia din acel moment.Federatia trebuie neaparat sa intervina si sa puna jocul la ora 14.Asa este corect.

976095972414440
Stanculescu Teodor  •  10 Decembrie 2018, 11:52

Inainte de stabilirea orei de joc "CIOLANISTII " din conducerile forurilor footbalistice nu se puteu interesa de situati METEO? Pe asia nu-i intereseaza decat ce le intra in buzunare. Nu televiziunile dicteaza , daca nu vor sa nu transmita , sa vedem cati clientiperd/?

conasu_boeru
conasu_boeru  •  10 Decembrie 2018, 11:51
Postat de dybala21 pe 10 Decembrie 2018, 11:30

cred ca mai degraba televiziunile au dictat ora, nu FCSB. deci, hai sa gandim inainte sa vorbim. scenaritele sunt la putere in randul vostru

Televiziunile nu pot să impună o oră de disputare a unui meci amanat din cauza condițiilor meteo ! Ora 14 (conform regulamentului), era o oră perfectă , temperaturi de 4-5 grade, vizibilitate foarte bună, nu se suprapunea cu alt meci, dar....cum să joace ei domne ziua la 14, ei sunt fcsb , echipa de pe câmpurile suburbiilor ! Sunt sigur că *** și argăteală au sunat la digi să joace seara ! SAU.....e o manevră să amane meciul și să-l joace ultimul că doar ei ăilalți se pricep la din astea !!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

red_dogs_united
red_dogs_united  •  10 Decembrie 2018, 11:41
Postat de standart pe 10 Decembrie 2018, 11:27

Detectez frustrarea cauzata de perspectiva celui de-al doilea playout, posibil loc retrogradabil si probabilitatea falimentului. Ceea ce ma bucura. La mai mare!

Tottînpitești?

lapusneanul
lapusneanul  •  10 Decembrie 2018, 11:37

vesti ingrijoratoare ?..pentru cine ?...:)

red_dogs_united
red_dogs_united  •  10 Decembrie 2018, 11:37
Postat de dybala21 pe 10 Decembrie 2018, 11:30

cred ca mai degraba televiziunile au dictat ora, nu FCSB. deci, hai sa gandim inainte sa vorbim. scenaritele sunt la putere in randul vostru

Băi, vezi că Morutan e mai bun ca tine! Piticule!

dora
dora  •  10 Decembrie 2018, 11:35

Trebuia sa se joace pe timpul zilei, dupa ce consultau prognoza meteo. LPF trebuia sa isi impuna punctul de vedere si sa spuna, in decembrie nu mai programam meciuri in nocturna...la fel si aseara LPFul trebuia sa se mentina pe pozitii si sa pastreze ora de rejucare a partidei stabilita de arbitru.

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Comentează