Alte știri din fotbal
Dumbrăvița - Olimpia Satu Mare, în epilogul primei runde din Liga 2 » Toate rezultatele și clasamentul
31
Dinamo s-a hotărât în cazul lui Dennis Politic, oferit gratis de Gigi Becali
5
Juraj Badelj nu pleacă singur la Aris Limassol! Un alt campion al României i-ar putea fi coleg
1
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
7
Știri din fotbal internațional
Scandal-monstru cu Neymar » A URLAT la adversari, președintele l-a spulberat: „Un vagabond!”
0
Barcelona, ultima încercare pentru transferul lui Julian Alvarez: Deco este deja la Madrid
0
Cum s-a terminat meciul care o interesează pe Universitatea Craiova, dacă ajunge în Conference League
0
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
16
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
Noi reguli pentru prosumatori. Care sunt cele mai importante schimbări pe ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Fiind om de afaceri-asa cum sunt "oamenii de afaceri"de la noi-Becali nu umbla cu "visuri"!El are planuri-"projects"- pe care incearca sa si le puna in aplicare!Cu "mijloace specifice"!
Propun ca Gigi să primească titlul de Mare Razboinic Din Gură. Că în realitate ia doar liberi de contract și vinde fictiv. Și Gaz Metan și-a bătut joc de el iarna asta.. Ba cu Fortes, ba Iulian Cristea, ba Ivanov.. :))
Dupa greseala colosala cu CFR(pasa de gol lui Omrani)si cea de aseara e mai bine sa ramana la Gaz.
Visele lui Becali....noroc cu Talpan ca îl trezesc la fiecare 5 minute....
N-ai inteles nimic, orice are legatura cu echipa hartiei de impachetat peste, v-a juca pe invers ca de-aia ii plateste gigi in avans.
La cum au jucat azi Cristea si Ivanov, nu au loc nici la FCBS2, adica la Clinceni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.