Alte știri din fotbal
Nebunie la conferința lui Coelho, cu antrenorul urcat pe masă: fotbaliștii au năvălit peste tehnician și au continuat petrecerea
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
A coborât pe gazon și a sărbătorit titlul alături de Baiaram
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Ati început deja! Dupa meciul direct va tremura bărbia de zici ca suntem in Ianuarie si v-a prins iarna in scurteica de vara.
Articol creat cu un singur scop, acela de a incerca destabilizarea lui Dinamo, prin conturarea eronata a ideeii cum ca Dinamo nu are nicio sansa sa il prelungeasca pe Boateng, iar singura viitoare destinatie existenta, din tot Universul, e fcfcsb. Chiar nu aveti pic de jena? Chiar ne luati pe toti drept gigisti?
Sigur, ca ala e fraier sa se duca la facicespunebekali sa isi rateze cariera. :))) Mai are si exemplul lui Politic. Nu degeaba toti fac stocareala pe aici de tine randumb. Esti de departe cel mai mare trollex de pe site-ul asta.
Pseudo-clubul urcat pe garduri de andorrezi amatori. :)))
Las' că știi tu, nu te mai da când toată lumea știe că ești...cum ești ! Hai valea, valea la târlă!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce negocieri cu voi sa fie?vine grratis pentru ca i se termina contractul.deci?
Decizia instantelor romanesti a determinat ca trofeele obtinute pana in 1998 sa ramana in patrimoniul CSA Steaua, conform unei hotarari juridice definitive din 2025.
Cine este FCSB???
Asa e ciobanul; sta ca sobolanul la gaura! Presedintele ala al CA(P), nu are scouteri? A, o are pe fii-sa bagata la gheata si pe stat de plata la faci-ce-spume-becali!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.