Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
E un semn rau ca nu e pe aici: cine stie ce mai scrie pe gardurile oamenilor in timpul asta :))
O parte buna a rezultatului e disparitia postacului gretos...Kuba. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tipic mititelului ...
Mutu o fi fost atacant? nu pare dupa jocul echipei, FCU n-a tras niciun sut pe poarta, prestatie jalnica a echipei pe teren si a conducerii FCU cu biletele etc. FCU va avea mari probleme cu retrogradarea.
Știe cineva dacă echipa FCU Mititelu a boicotat meciul împreună cu peluza gogoașă?? Că la meci nu a mai ajuns decât Mutu. B-ul scrie pe voi potcovarilor, ați amenințat în stânga și în dreapta și ați luat-o ca ultimele pipițe.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Victorie meritata a Craiovei. Mititeii au inventat un joc nou, fotbalul fara minge doar la poarta lor.
Todoran cara geanta lui Gigi … parca , de ce delirezi , va ajutat Bancu și Mateiu … Alo … tu înțelegi fenomenul sau mulgi oile lui Gigi ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unde-i fotbalul ala frumos al clonei !!! Stau zeci de minute cu fundul in poarta 9 insi in careul de 16 metri. Si Mutu asta a fost si el atacant, multi jucatori au venit pe gestiunea lui chiar n-a putut sa incopeasca o echipa competitiva ? Nu !!! Poate ca transferurile au fost facute de altcineva dupa ideea de joc a acelui Cineva. In afara de organizare in aparare nimic nu au... De remarcat "controlul aspru" efectuat de autoritati la "cefirticatul verde" :). PUZ au avut alta strategie ...au declarat noncombat la PS dar au intrat la T2 ca sa forteze ,,, prostia lor din cap.
Adevarata umilinta pentru FC u Est abia acum incepe: orice echipa din fata noastra vor incurca, o vor face pentru noi; plus ca isi vor dori victoria noastra cu echipele din fata lor ( practic cam toata liga 1 ) ca sa nu ramana de tot de caruta. Un fleac, i-am ciuruit :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.