Alte știri din fotbal
FRF dă înapoi, după problemele lui Mircea Lucescu: „Am față de prezicător? Aseară am vorbit cu el”
0
Se fac jocurile pentru FCSB în play-off? Lăcătuș și-a spus părerea
0
LPF atacă public FRF: „S-a depășit limita! Domnule Vassaras...”
0
„Cristiano, perdonami” » După ce a făcut o „românească”, Pancu a pus mâna pe telefon și i-a scris lui Bergodi în italiană
0
Știri din fotbal internațional
Tentația lui Chivu la derby-ul cu Juventus » Pierdere pentru Spalletti: titularul ar putea rămâne la Torino!
0
Tensiuni la PSG, după eșecul care dinamitează lupta la titlu în Ligue 1 » Luis Enrique: „Cuvintele lui Dembele nu valorează nimic!”
0
Real Madrid - Real Sociedad, duel de foc pe „Bernabeu” » Madrilenii vânează locul 1
1
Inter - Juventus: Cristi Chivu are o zi grea la serviciu » Echipe probabile la Derby d'Italia + cum văd bookmakerii duelul
0
La povești cu Sorin Frunză: ce nu știai despre Urziceni
FCSB, victorie clară la Galați
Chivu se distrează în Serie A
Lindsay Vonn, accidentare teribilă
Bergodi a sărit la bătaie
Sorana, campioană la Cluj
„Nestemata” de la FCSB
Încep JO de iarnă
Reprezentație alb-vișinie la Sibiu
Mesajul lui „Il Luce”
Lifestyle
Vedeta-model la Jocurile Olimpice a câștigat peste 20 de milioane de dolari, doar 1% din premii!
4
A reprezentat România la Jocurile Olimpice, iar acum este comentatoare la Milano-Cortina » Câștigă bani și din platformele pentru adulți
0
Bîrligea a ieșit aseară în fața locuinței și a scris două cuvinte mari pe zăpada de pe stradă
10
Stupoare la TV! A câștigat bronzul, apoi i-a lăsat mască pe spectatori: „Acum 3 luni am făcut cea mai mare greșeală din viața mea”
2
Nicușor Dan a semnat decretul de pensionare al judecătoarei Ionela Tudor, ...
Libertatea
De ce testele rapide antidrog pot fi, de fapt, un pericol. Explicația unui ...
Adevărul
Incident grav în bazinul de la Brașov: „L-au lovit pe copil în apă cu ...
GSP SPECIAL
Dezastrul total de la Antifraudă: inspectorii au verificat timp de doi ani ...
Libertatea
Problema e la mentalitate. Aici ma refer la astia care aveti comentarii ca asta al tau si la astia care apreciaza comentariile ca asta al tau. Oltenii se cred destepti si vor sa intre in fatza. Foarte bine. E mai bine decat sa te subestimezi. DAR, vad oameni din niste zone sarace si la propriu si la figurat care ii persifleaza pe olteni. Si asta se intampla si la tv, in emisiuni de sport, ca de acolo pleaca problema, de la manipularile mass media din tv si ziare, site-uri web. Pai vad ca nu e problema sa fim sarcastici cu oltenii, sa ii batjocorim, in schimb e o problema la orice fac oltenii. Daca fac niste cocalari din Dambovita, Prahova sau Constanta scandal pe vreun stadion, nu e problema, sunt niste "spectatori recalcitranti", bai dar daca fac oltenii scandal pe undeva, "sunt olteni, ce sa le ceri...". Nu sunt oltean dar mi se pare o mare mizerie chestia asta sa o facem intre romani. Oltenii au doar gura mare, daca ajungi sa ii faci sa te respecte esti fratele lor, dar trebuie sa ai inteligenta ca sa stii sa te faci respectat. Nu orice *** e impune respect.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce nu te duci la școală?
Jucatori tâlhari / hoti/ arestați, club fantoma /fake, infiintat in 2017 vrea istorie de zeci de ani, patron Arestat/ Tâlhar/ hot…. Tot ce e la Feceu ***! A parnaieeeee
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca prostia ar durea tu ai umbla urland si pe Grivita si pe podul Grant si pe Magheru si pe Dorobanti si in Primaverii :))
nu ia trimis clubul , ia invatat cum sa faca o talharie , de ce trebuie sa stii numele celor care judeca cazul asta de talharie ? vreti sa faceti presiuni ?
*** contra unor copii care le a dat parinti bani sa si cumpere si eii o ciocolata . astia au talharit niste copii .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vrei detalii pentru aia din Giulesti? Nu sunt suficienti de competenti in domeniu?
Arestatii fara vina cer sa se faca lumina ! Abuz, in mod cert ! Rotaru si-a bagat din nou coada !
La trauma copiilor te gandesti? Tu de ce crezi ca le-a prelungit arestul?? pt 20-30 de lei??? Raspuns: NU...un motiv este ca au jefuit niste copii, care probabil le este frica sa mai iasa pe strada. Dc vine unu la tine, pe str iti da cateva picioare in cap, ramai la fel?????
În Grant, Grivita nu se pune, este un fapt comun in viata de zi cu zi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.