Alte știri din fotbal
Gură de oxigen pentru Oțelul Galați: „Se aprobă limita maximă din bugetul municipiului”
1
Ionuț Chirilă, verdict neașteptat: „E fotbalistul numărul unu în România, de departe! Uitați-vă ce face!”
5
Paul Papp, de la copilăria cu lipsuri la 300 de meciuri în Superligă: „Luam ghete de la second-hand, le coseam cu nailon de pescuit”
0
Florentin Petre spune unde vrea să vadă Derby de România: „Ca dinamovist, eu asta vreau! Am înțeles că s-a rezolvat”
0
Știri din fotbal internațional
Mii de fanii ai Barcelonei au asaltat o vedetă cu felicitări pentru transferul lui Rodri: „Să câștigăm a 6-a Ligă!”
0
FCSB și CFR Cluj, direct pe „lista rușinii”. Doar Ludogorets le depășește
0
Acord! Se face cel mai scump transfer al verii la Manchester United: 70 de milioane €
0
Astăzi, meci din play-off-ul Ligii Campionilor în Giulești » De ce microbiștii români au fost interziși pe arenă
2
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Interesele din spatele exproprierilor pentru proiectul „Grădina Timpului” ...
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Aoleuuuu.... 1000 de spectatori mititei. V-ați lămurit câți sunt de mulți? Universitatea Craiova e doar una și joaca la UTA azi
Vezi de treaba ca nu faci parte din baietii aia, ai fi fost la meci si in plus, cati dintre ei crezi ca stiu sa scrie ? :D Nici macar nu-i cunosti. Nu te mai da monstru din spatele tastaturii. Tipii ca tine lesina dintr-o palma. De aia iti si petreci tot timpul in mediul virtual cu mii de mesaje pe zi. Mai e vreunul ca tine pe aici?
Tu esti o persoana demna de toata mila, cu un caracter deplorabil. La reventinde-o!
Eu țin cu o echipă care se numește Universitatea Craiova, tu cu una care se numește FCU Est. 1948 Craiova.
Ia-ti viteza de-aici, clonache!
Astăzi bat oaspeții. Forza Știința!
e bun si punctul asta. Important e sa ne mentinem departe de zona nisipurilor miscatoare. Anul asta la retro se bat argesul,clona , voluntarii si clincenii
Esti pe dracu' sa te ia. In ultimele 24 de ore ai aproape 300 de mesaje postate. Asta inseamna cam 12 mesaje postate pe ora. Si braileanca la fel. Mai bine cumparati abonamente la echipa booveana ca aveti doar 250 vandute. ... . Si acum pe Oblemenco bate vantul. Sunteti sub 1000( una mie ) . Boovenilor !!
Ce legatura poate avea fc calu 2017 cu Stiinta?
Stiinta prostilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.