Alte știri din fotbal
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
1
S-a aflat suma! Clauza colosală din contractul lui Daniel Pancu
0
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
3
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
Dacă m-ai luat cu deciziile justiţiei, ....m-ai convins. Vezi că voi aveţi exclusivitate doar pentru folosirea denumirii "Universitatea Craiova" nu şi pentru denumirea "Universitatea". Deşi pare, nu e aceeaşi denumire. Aţi cerut şi pentru "Universitatea", dar nu vi s-a acordat.
...ce tot vorbeste mediocrul acesta ?...ce stie el ?...in Europa ia numai una manita...in campionat nu poate sa bata o nou promovata...
Se pare ca justitia a hotarat altfel,in legatura cu instrainarea sectiei de fotbal.Dar Mititelu,cam din ce palarie scoate "Universitati" pe banda rulanta?E vreun scamator care transforma tot ce atinge in Universitatea?Nu aveti decat sa sustineti una dintre nenumaratele clone ale familiei Mititelu,dar...nu aveti voie sa le numiti Universitatea!FCSM(Faci Ce Spune Mititelu) ar fi cea mai potrivita denumire.Oricum,Ajica si Jiji sunt buni prieteni,asa ca pot infiinta chiar si o liga separata.
Ce noroc pe noi, Clonache, ca nu esti vreun judecator!:)))
Hagi? Un geambas care este sustinut, tacit, de FRF si CCA! Daca faza acelui penalty din care a egalat Farul ar fi fost dictat impotriva sa, Hagi s-ar fi vaitat o saptamana intreaga despre arbitraj. Asa, a pus batista pe tambal, a laudat echipa adversa care chipurile este una exceptionala si l-a mangaiat, parinteste, pe crestet pe Mutu. In rest putin fotbal si silentio-stampa dinspre cei din studioul Digi.
FCU este echipa familiei Mititelu, nu are nicio legătură cu Universitatea sau cu orașul Craiova.
:)))) Clonatul striga "clonatii!":))))E de noaptea mintii...:))) Nu ti-e putin rusine, ba, Clonache?
Rădăcina de care vorbeşti tu nu are "altoi" de fotbal . Clubul de drept public condus de Badea este continuatorul unui club (Clubul Sportiv Universitatea Craiova) care atunci când a fost radiat NU MAI AVEA SECŢIE DE FOTBAL. ..Ce copac vrei să crească ???
Care este legatura care asigura continuitatea? Mititelu?!!! Fiindca echipa care ar fi putut emite pretentii nu mai exista.A fost distrusa de Mititelu,dar nu neaparat atunci cand a fost dezafiliata si a intrat in faliment,ci cu ani in urma,in timp ce tot infiinta firme noi,pentru a scapa de datorii.Mititelu nu are ADN-ul Universitatii in sange,pentru ca orice *** al lui sa se numeasca Universitatea.Oricum,ce spun toti cei care se baga in seama,nu conteaza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Echipa antrenata de Adi Mutu e continuatoarea activitatii fotbalistice a echipei la care a jucat Balaci. Restul e can-can politic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.