Alte știri din fotbal
Comentatorul Dan Ștefănescu vede o hegemonie în Superliga: „Buget de 20 de milioane”
0
Basarab Panduru, uluit după victoria celor de la FCSB: „Nu ai făcut nimic”
0
Andrei Nicolescu a anunțat noul transfer de la Dinamo: „E la Săftica, a făcut vizita medicală”
2
Patronul FCSB a dezvăluit adevărata sumă de transfer: „Atât ne-a costat. MM era disperat” + Salariul lui Boutoutaou
1
Știri din fotbal internațional
Cum s-a descurcat Levski Sofia, adversara Craiovei, în prima etapă din Bulgaria
0
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
4
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
8
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
28
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Finala Campionatului Mondial 2026, amenințată de fumul incendiilor din ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cât costă un litru de benzină și motorină, sâmbătă, 17 iulie 2026, în ...
Libertatea
Hai jane unde esti? Sunt deja in Lisabona
Prostea, iar te faci de ras, trasee... Pai tu esti prostul site-ului, tu ești un Nimeni... Hai ca ma plictisești, ma pregătesc de al 2 concediu, ai grije cu doamna la Londra sa nu încaseze mai mult și sa nu declare... Tot pe strada, la colt, ești??? Tu, voi astea câțiva de pe aici trăiți din banii câștigați din prostituție, carduri și pariuri sportive..
Vine la voi
Auzi, razna.. Pai asa a fost...
Mititelu si-a batut joc de NAPOLI si acuma o incaseaza ...!!!! Cum sa-l vezi pe DICA profesor ??? Sau pe VASILICA ...!!! Mititelu a luat-o razna ...!!!
O rușine de echipă, un circ, mai ceva ca porcăria FC FCSB, această clonă a clonei.
In 1983 nu existau tel mobile deci nu aveai GSP! Cat sa descifrezi traseele pe o harta ma indoiesc! Probabil mergeai pe stadionul din Segarcea sau Filiasi! Si binenteles ca ai pastrat aceeasi papuci din ‘83!
Bine ça sa desteptat ajica si la date afara pe dika ,
hai schimba mititelu vreo 4 antrenori pana in octombrie.
Nu se mai poate asa: SA VINA NAPOLI! Mititelu nu se dezice! Avind un lot mult peste media Ligii I, Mititelu se screme si, pana acum, reuseste sa distruga orice urma de sansa la play off! Asa cum facea inca de pe vremea cand detinea Univ. Cv. (acum detine si el doar o biata clona (mult mai saraca, lesinata si depersonalizata decat CS Univ. Cv!) Mititelu distruge, fara sa oboseasca, orice sansa la performanta, a acestui club. Si el si juniorul sunt paraleli cu performanta si nocivi 100% fotbalului... Singurul capabil sa lucreze cu el, dar nu pentru mult timp, este Napoli! Pacat de banii pe care ii pierde din lipsa cronica de intelepciune. Daca va mai schimba 3-4 antrenori pana la finele campionatului, s-ar putea ca anul viitor, pe vremea asta, sa joace la matineu... Ce sai faci? Daca intelepciunea ar creste in copac... FORZA STIINTA! (C.S. Universitatea Craiova!)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.