Alte știri din fotbal
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
de ce crezi ca colcaie de clonati la articolele despre Stiinta? stiu si ei ca s au dus ca saracii dupa fenta. Nu pot sa ne ignore, mogosoaia nu tine de cald. Au o echipa noua,bunicica pt gaura de liga 1, dar doar atat.In cupa intertoto sunt outsideri, nu i ia nimeni in serios.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect!
Pai echipa asta are vreo legatura cu echipa aceea glorioasa de acum 10 ani?.... Întreb doar....
Puscarie mititelu al tau da bani sa joace in abibas..Universitatea Craiova primeste bani sa joace in puma..asta e diferenta!
Prea puține întrebări sincer la cate enigme are echipa asta :)))) la faza ca nu au contract cu Adidas nu răspunde nimeni.. eu am zis ăștia sunt caz unic în Europa cred.. Echipa de liga 1 cu fără un contract cu firma de echipament.. De unde le procura eu știu.... La negru cum le place lor. Probabil zic ba oricum și sigla pe tricou e falsa ce sa mai facem contract.:)))) eu ma așteptăm să pună și calul undeva pe tricou asa erau cu adevărat personalizate.
Sunt Puma că ale campioanei europene. Diferența e că Universitatea Craiova e plătită sa le poarte, nu că astea luate din IDM și printate
cel de anul trecut era mai frumos, da´in sfarsit e treaba lui jr. Un lucru e cert insa.Batem impiegatii de miscare cu 1-0. Am zis primul
Arata mai bine decat pijamalele clonelor. Pijamalele ce marca sunt? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt decente, dar din punctul meu de vedere de "clonat" am trei nelămuriri: firma adidas sponsorizează doua echipe din Romania, alea fiind Sepsi și U Cluj, de ce patronii nu semnează cu un sponsor tehnic care sa le aducă un venit și să crească din punct de vedere economic și continuă să își cumpere echipamentele doar să păstreze imaginea. Campioana României a purtat până anul trecut joma, nu e nicio "rusine". De ce nicio alta firmă nu vrea să își pună numele pe tricourile alea, pentru că iar ar fi profitabil din punct de vedere economic. Nu cred că nu e chiar nimeni care să crească să își asocieze numele cu echipa familiei. Și trei: De ce sunt frate doua steme pe tricouri ? Oricum v-am spus că o să rămâneți doar cu litera "U".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.