Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Sergej Barbarez a izbucnit în plâns în fața camerelor, după eliminarea Bosniei de la Mondial
0
Bosnia a dat lovitura » Suma câștigată la Campionatul Mondial de adversara României
0
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
0
Înger și demon în SUA - Bosnia » Americanii merg în optimi la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Circulația a fost reluată, inclusiv în stația Piața Victoriei 2, anunță ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
A lipsit enorm Morais pe stanga...a fost bulevard pe partea lui Goge...
"Aceasta-i soarta boului / Vițel adult / Să stea la poarta noului / Nițel mai mult." :D :D Ăsta e originalul, poentru cine nu cunoaște.
Aiurea!!! Nimeni nu la curățat pe Mihai Iosif. El SINGUR sa curățat . La oricare echipă de pe Planeta Pământ , când reușești "performanța" de a avea 4 înfrângeri și 6 egaluri în ultimele 10 meciuri (multe cu echipe cu mult sub Rapid) , ești OUT fără discuție!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Asa e soarta Iosife, antrenor adult/ Sa stai la poarta play-off-ului nitel prea mult"! - pare a spune acest ex-antrenor rapidist!
Cred ca Miță s-a pierdut de tot după ce a încasat 3 goluri, în 5 minute, și a uitat că mai avea 4 schimbări de efectuat, dacă tot unii au fost asa de slabi...a mai facut abia o schimbare - l-a scos pe marcatorul golului 2 cand mai erau 6 minute de joc !
după primele 4 etape...se băteau cu pumnii în piept ca se bat la campionat... pai ce-ai făcut ma bobita..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.