Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Rici nu a jucat nimic. Enache foarte slab. Papadopulus mereu accidentat a costat 150.000. euro. Bine că s-au reziliat contractele. E ușor să critici dar mai bine ar fii să găndești.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Du-te ba si fa-ti scoala! Chiar esti nesimtit? De cate ori sa-ti spun??
Îți spun eu! Lipsa banilor care se fac tot mai puțini. Eu am prieteni uni dintre cei mai influenți oameni din Craiova, știu ca spun ceva ca s-a dus dracu bani lui Mititelu. Toți au pus ură pe acest individ, toți văd că prostia lui nu are limite. Și recunosc ca dacă acești oameni ar vrea să-i facă rău Mititelu ar dispărea din Craiova. Ce spune acel om? Ca Mititelu nu poate fi acel om care sa impună respect și încredere. Tu cine ești? Ești probabil unul plătit de Mititei sai nu ai creier. Fcu este o nulitate în Craiova
Îți spun eu. Lipsa banilor. JR din ce știu a cheltuit
:))))
Curatenia de iarna in defensiva! Fundasul care va veni din Franta sau Belgia, va fi pe postul de fundas lateral dreapta unde suntem descoperiti cu Negru! Forta Stiinta! Forta PS97! Forta Nicolo Napoli!
Ia zi ma *** cu ce este circ in a rezilia contractele la niste jucatori de Care echipa nu are nevoie , ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Enache n-a fost deloc ce trebuia de la inceput, iar dupa Rici nu cred c-ar plange cineva. Sunt doua despartiri asteptate. Sa vedem noul stoper, insa problema in atac nu e rezolvata. Blanuta si Jibril nu par a fi ce trebuie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.