Alte știri din fotbal
Turcia – România, faza războiului între patroni: Șucu și Becali îi țin la butonieră pe șefii tripletei Galata – Fener – Beșiktaș! » Închisoarea, numitorul comun
0
Dani Coman, după eșecul cu U Cluj: „Puteam apăra și eu azi”
0
Doi fotbaliști importanți au lipsit de la antrenamentul Turciei
0
Cele două teme de discuție dintre președintele lui U Cluj și Emil Boc: „Nu prea am vorbit despre fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un strigăt controversat spre cameră
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Adevarul este ca mititelu e sentimental. El iubeste fotbalul. El a investit bani. Însă din dorinta de a castiga, a inceput sa minta, apoi a furat, apoi a inceput sa minta din ce in ce mi mult. Acum umilește suporterii fcu……. Ce nu înțelege el este ca iubirea lui e nebuna, iubeste o himera, o fantasma. Din cauza iubirii bolnave a distrus Universitatea Craiova. Acum distruge fcu. Pentru mine e clar: omul nu e ***, e *** si mitoman, iar cand nu primeste ce spera el, distruge, alunga, minte, fura. Nu imi pot da seama cum de o echipa ca Stiinta a ajuns pe mana acestui infractor. Dar este clar ca e si vina autorităților locale, dar si a oamenilor de afaceri de la acel moment: au asistat pasiv la distrugerea unui brand național cu mainile in san. Sa vedem si partea buna: Stiinta a renăscut, Stiinta nu mai e pe mana nebunului, Stiinta joaca in cupele europene, Stiinta are un antrenor bun si se bate acolo sus an de an. Lotul poate fi îmbunătățit si trebuie îmbunătățit! Sper ca in campionatul viitor, *** si debandada lui de echipa - fcu - surogatul de booveni sau Targu Jiu sa nu mai fie in prima liga, ceea ce va avea ca efect si interzicerea de a juca pe Oblemenco! Si poate se strang mai multi oameni cu resurse din județ asa incat sa facem o echipa care sa se bata de la egal la egal cu CFR si fcsb - in prezent nu mi se pare de nivelul ălora. Nu cred ca farul sau rapid vor rezista pana la sfarsit, campionatul se joaca intre aceleasi 3 de cativa ani!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In Craiova nu te vrea nimeni du-te unde vrei cu ei …întoarce te la Booveni
Nu are treaba cu hunul simt si acordul cuiva. Ca avea fcu river plate Boavista st Germania intre Juventus din Tg Jiu.
Primele doua cuvinte nu le-am înțeles,dar probabil sunt în limba maghiara!În rest sa le aibă pe toate ca-si dorește săracul atât de multe și trebuie sa se impece pe sine însuși,dar și pe cei dinTg Jiu.Daca vrei tu și Bârlad și Real,nu cred ca ar fi o problema,numai ca mi-e frica ca este necesar acordul acestora
Bmny, Ba! Iti faci Universitatea Stiinta sirineasa Targu Jiu booveni. Cine o sa mai fie ca tine? La si pe toate! Di sa ii zici si pandurii fcsb Barcelona si real Madrid!
Nea Adită,ia fă mata o mutare "dășteaptă"și mută-te de tot la Tg Jiu cu echipa.Vorbește cu "prietenul Condescu",cu Primarul Tg Jiului și faceți o echipă aici,Știința Pandurii Tg Jiu.Ai și suporteri,nu te mai cerți cu nimeni,îi lași și pe cei de la Craiova sa-si vadă de Craiolguta lor și toată lumea ar fi mulțumită.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tot asa a facut si cand a distrus si desfiintat Universitatea Craiova. Acum cica are ce a distrus, dar uita ca a desfiintat-o! Cum sa ai ceva ce ai distrus!!??! Un biet ***.. sa mute echipa la Jiu, la Severin, la booveni… macar imi pare bine ca isi bate joc de aia 2 si un sfert de suporteri- aia au vrut? Aia au! Batjocura!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ma mira. Acum va spune ca fcu e de fapt sirineasa…. Echipa cameleon, e ce vrea patronul.. si in curand si in b
Suporterii acestui surogat de echipă sunt ca neuronii lui cuba&george : puțini , și tind spre zero
Nu a durat mult si a bagat placa cu "orasul nu ne merita" :)) nu termina campionatul clona efemista.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.