Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
cum se bucura scursorile.. calm baieti ca nu e nimic stabilit. nici liga I si nici Europa. Desii adevarul e ca ar fii cam jenant pentru Timisoara sa reprezinte rromania!
Duplicitar anuntul frf! dragomir si sandu, nu vor sa reia licentierea, ei vor sa schimbe structura campionatului ca sa "incapa" si padureanu si jabba !
Trebuia si mai scurt: Comitetul Executiv n-are nici-o competenta.
timisoreni veti juca cu noi de la ora 11 caci noi OLTENII VA "iubim" nevoie mare !!! HA-HA-LE-RE=LOR!!! RADEA CIOB DE OALA SPARTA!!!
P.S. sunt timisorean.
Absolut de acord. Odata si odata trebuie inceputa curatenia. La nivelul intrgii tari .
prietenii mei elefantii ma asteapta vrea sa spuna iancu,pa cimisoara,la matineu,muhahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Republika Banat intrati pe facebook shi intrati pe banat independenta fata de romania shi dat like
Iancu anul trecut voia sa retrogradeze Craiova, a si spus-o! Uite ca i s-a-ntors! E in C, sub noi! Sa se roage sa nu ne facem nevoile prea des.
Imi pare rau pentru echipa de fotbal Poli Timisoara si pentru suporterii sai, insa timpul ce-l vor petrece in ligile inferioare ar trebui sa fie unul de chibzuinta, mai merita Timisoara injosita de specimene de tip Iancu? cred ca Timisoara si Timisorenii nu merita insa ipochimenul acela cu prisosinta, iar in prezent, din pacate, Poli se confunda cu infractorul Iancu in denumire. Succes in ligile inferoare Poli si te asteptam in prima liga dupa ce te vei fi spalat de acel iancu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.