Alte știri din fotbal
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Din China, Astrit Selmani vede Dinamo într-o situație extraordinară: „Eu chiar cred!”
0
Aproape că a început să plângă în direct când a vorbit despre Cornel Dinu: „Mi se rupe sufletul când îmi răspunde așa. Fii puternic, Mister!”
0
Știri din fotbal internațional
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, dintre care doi de la Galatasaray și la Fenerbahce
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
sa-l retina in lot ?? nu ba fraiere in haremul lu tactu ca sa se bucure si ma-ta de el !!!pishamash pe tine de sus cu jet bai bozgorica !!!
Ar fi senzational sa-l avem in lot pe Il Pifferaio !
Depinde, pentru unii avem si matineu.
Nu e cel mai bun atacant din lume, dar e un om de grup. Desi uneori e cam stangaci si rateaza ocazii mari, cred ca ar fi bine sa continue la Steaua. In plus, e un bun ambasador al Romaniei (si al Stelei) in Italia :-)
alpin si shezarica cred ca se ard sub bec. le debiteaza mintea numai ineptii. fratii lor (1miliard jumate la numar) le-au pastrat loc pe trenul plin de covoare persane. dau de pomana daca va luati bilet doar dus
ce bine ar fi sa revina! e un jucator muncitor, deloc tehnic dar incivisv, bataios, 9-ar autentic, chiar ne lipseste un varf cu gabarit ca si el. Dar va fi greu sa revina...in orice caz daca nu vine el, avbem nevoie de 1-2 vrfuri, urgent! nu putem sta doar in keseru.
Labin sa ne k....m toti stelisti in gura la nevasta aia din Mongolia pe care o ai si pe CeFuRa.
De ce injuri Steaua, vaalahule maroniu?!?
Cred ca ai schimbat cateva tricouri pline de transpiratie cat timp ai muncit la textul asta.
MAI BINE TACEAI!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.