Alte știri din fotbal
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
0
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
1
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Reacția căpitanului după catastrofa italienilor de la Zenica: „Viața îi răsplătește pe cei care dau totul!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ambuscadele care i-au lăsat fără cuvinte pe instructorii aliați: cum au ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
N-ai citit decat titlul, este!?
Sportiv Becali. Dă la rame. Bine pt toti . De-aia nu mai pare asa încruntat și supărat pe viață. Creștina mult bine a făcut.
interviu de angajare la gsp: iti dam un cuvant, un nume si tu trebuie sa faci o asociere cu razboinicul luminii si sa faci un articol. penibilul gazetei de impachetat peste nu cunoaste limite
We all do, Vardy. Ce-o mai face Madalina noastra?!
We do all the hard work, B-Boy! I sure know that. Dar ei? Dar ei…???
Păi asta zic! Pe mine m-a afectat emoțional! De unde să știu eu, la vârsta mea, că există atâtea modele de oameni? Normal că m-a afectat emoțional! Hai, ieșiți cu banii ca 3buie sa ii iau bilet lui ßastenitos pana aici, si drumul e lung.
Acum poate ”furori” și în arest, dacă cândva a făcut și pe podium!! Trei neuroni, și acei îmbibați cu alcool, umblă pe la orele 03,00 - 04,00, căutând....... A găsit, dar ..........altceva.
O sa fie ca la sondajul de opinie publica, ultima varianta e mereu: Nu stiu/Nu raspund. Ca asa e in democratie. Asta daca nu te reclama ca i-ai pus o intrebare care l-a afectat emotional.
"Potrivit g4media..." Greu sa fii jurnalist la gsp.ro. Stai linistit la o cafeluta si un croissant cu fistic, citesti presa online, vezi un subiect din care s-ar putea crea un titlu cu Becali/fcsb, adaptezi putin si gata-i treaba.
As vrea sa o vad pe Madalina la emisiunea La feminin sau macar la Prietenii lui Ovidiu. Povestind despre viata ei tumultoasa. Nopti si zile.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.