Alte știri din fotbal
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Dani Coman, imediat după victoria de la Craiova: „Pe el îl felicit în mod special”
0
După victoria cu Universitatea Craiova, Bogdan Andone a dezvăluit discuția cu Gigi Becali: „Asta i-am spus!”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie mare pentru fotbalistul lui Bayern » Cu el vor să îl înlocuiască pe Bruno Guimaraes
0
Como și-a adus fundaș din Premier League
0
Revenire oficializată la PSG: titularul Franței va evolua sub comanda lui Luis Enrique
0
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
1
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
Mare noroc au avut turcii, Lacatus s-a intors sa termine Steaua, in loc sa-i termine pe ei! Vai de noi, fratilor, cu Laca ne vom lupta la retrogradare!
Lacatus si Munti ca fotbalisti au fost vedete. Ca antrenori-cam slabi, la Steaua sunt tratati de Becali ca niste tirfe de lux,: platiti bine si folositi ca niste zrente pe placul oieului.
Daca laca a promis turcilor ca e ok oferta salariala atunci dovedeste ca nu are nici cuvant, nici demnitate. probabil ca il excita cand il face troaca de porci oierul. stiti ca sunt si astfel de persoane care prefera bataia in familie decat sa fie pe picioarele lor. La steaua, jiji e antrenor, laca e doar cel ce ii mana pe jucatori din vestiar in teren si viceversa. Si la stana este o functie similara; cel ce da in strunga oile Steaua are patronul si antrenorul pe care ii merita: 2 analfabeti
laca, esti praf ca antrenor dar nu uit ca esti legenda stelei! sunt stelist de zeci de ani, inca inainte de a veni tu sa joci la steaua, dar nu uit ca, in 1983, dupa ce potaile batursera hamburg, ai dat gol si m-ai facut extrem de fericit! sper sa faci echipa sa joace, desi, clar , ma indoiesc!
LACA,bine ai venit.FORZZA STEAUA!!!sunt sigur ca la anul,STEAUA se va bate pt optimi in CL!!!
Laca ,esti si vei ramane idolul Stelei.Succes
Pentru houuu: Cate meciuri ai vazut tu, pustiulica, avandu-l pe Lacatus in iarba? La ce televizoare? Poate la alea cu PL500 arsa... Marius: BINE-AI REVENIT! "ICOANA STELEI" CE-O MAI FI...ESTI TU, indiferent ce sula ti-o pune-n coaste CARMACIUL SUPREM,CIOBANUL DE SUB BANCILE STADIONULUI !!!
Nu ai facut bine ce ai facut. Gigica care un mare hotoman,s-a prins repede ce este de capul tau si curand va matura pe jos cu tine.Pacat,ai transformat un renume intr-o movila de gunoi.Sluga la cioban asta ai vrut sa ajungi si pacat ca macar baciul nu e modovean.Din alt punct de vedere nu prea cred in asocierea fiara,cioban pt ca ciobanul a bumbacit fiarele si de multe ori le-a omorat. Si apoi..Nici macar nu esti un antrenor ci doar o mediocritate care cu ciobanul ati facut rau STELEI! By!
fiara cu dinti de sapun a ajuns bataia de joc a lui fecali. cine se seamana se aduna. pe lacatus nu-l apuca camasa de vara in ghencea. o sa iese sifonat rau de fecaliot.adio, simbol al stelei , ai devenit sluga lui becali si brendul stani fecaliotului.
Autorilor gsp. Ce tot o tineti cu Lacatus - fiara. A fost fiara ca jucator. Ca antrenor, in special antrenor la Steaua este un biet catelus de companie, tinut in lesa de ciobanul sef.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.