Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Intr-adevar, Dorinel a preluat pe Sepsi din mers, dar era pe locul 2 din 10 echipe in play out. Fara nici un punct acumulat in cele trei parte sub comanda lui Dorinel, echipa este pe 8, loc de baraj, situatie total neprevazuta de catre conducatori. Nu putem sti daca alta era situatia in cazul in care ar fi ramas Vali Suciu antrenor, dar analiza retrospectiv-speculativa este omeneasca.
Vrem sa vedem un fotbal din ce in ce mai bun si mai curat in Romania, asa ca nu conteaza cine investeste in echipele romanesti. Ca Miercurea Ciuc va promova sau nu, sau ca Sepsi va retrograda sau nu, nu este asta miza; miza este sa promoveze cine merita, si sa evite retrogradarea tot cine merita.
Ce ne trebuie 2 echipe ungurești în campionat, finanțate de guvernul de la Budapesta? Dacă promovează Ciuc, să retrogradeze Sepsi.
Doamne,ce bine că nu sunt așa mulți ca tine (sper),adică nevinovați!
Se apropie funia de par la Pepsi, cum i-a prezis mos Tomescu lui Miron Cozma in anii '90, capi di tutto capi la Jiul pe atunci ;-) Sa vedem cine cistiga, *** Ar trebui puse cote la pariuri !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Danpinalty alias danglumetu și câte nume mai ai, Dorinel și *** cum spui tu știe mai mult fotbal decât tine, de jucat nu mai spun, iar pe unde a fost el tu nu ajungi neam!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Situația de la Sepsi nu ar trebui să surprindă, Dorinel nefiind un resuscitator de echipe, în opinia mea, dumnealui făcând o greșeală atunci când a preluat din mers o echipă cu probleme. Cheia este la Dioszegy, care a amânat prea mult aducerea unui nou antrenor, echipa ajungând acum să joace cu retrogradarea pe masă.
E meseriaș omul!Are și rezultate în spate!Trebuie lăsat să își facă echipă!
Normal ca veteranii vor sa doarma linistiti, salarii bune, antrenament putin si lejer, vedem noi cum o scoatem la capat, daca nu, ca si Dinamo, se duc in a doua, jucatorii dorm linistiti, isi gasesc alte echipe, Matei pacaleste fotbalul de pe vremea cand juca la Dinamo, in trioul magic cu Torje si Filip, mai mult golanasi decat fotbalisti…
Scuză-mă, dar tu chiar ești nevinovat (ca să nu zic altfel) !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.