Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Lionel Scaloni: Sunt fără cuvinte, vom încerca să câștigăm și finala
0
Scandal la finalul semifinalei Anglia - Argentina! Jude Bellingham și-a pălmuit un adversar
0
Messi a emoționat-o până la lacrimi » Momentul surprins de camerele TV
0
Harry Kane: „Să pierdem în felul acesta este pur și simplu devastator”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
ce te faci acum? conform celuilalt ziar de sport se inchide rin-ul. unde mai mananci tu felul unu si felul doi, plata de zi cu zi din partea sefului tau? :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa radem cu dinamo sau cum se castiga un meci cu iasi? sa vezi ce va linisteste prunea pe toti suporterii astia de carton :)). nu trebuie decat sa-si dea pantalonii jos asa cum vi i-ati dat voi in meciul cu astra
Intoxicatii de presa. Se vrea raul clubului fcsb. Totul este ok in vestiar, se asculta manele, se mananca seminte si pufuleti. Atmosfera este mijto. Antrenorul ne povesteste cum trantea meciuri in bundesliga iar MM spune niste tampenii de ne punem pe burta de ras.
Neubert era antrenorul la fcsb, practic ... de cind nu mai pica nimic de la palat, jesepistii o dau cotita, se pare ca e foame mare !!!
80% antrenamente fizice cu preparatorul; 10% antrenament tactic cu Becali si/sau MM; 10% chestionar cu Ana care-i intreaba "cum stati cu fetele?"...
Maine urmeaza stirea "reghe a scapat" vestiarul din mana! Abureli d-ale mass-media ca sa "faca presiune" la Steaua! Pai ce vreti sa le faca, sa-i pupe? nu trebuie sa ai masa musculara ca rezisti 90 min? A, voi il vreti pe Neubert, sa la dea pliculete si voi sa dati stire, voalat, ca se dopeaza alea, alea! Nemtul a plecat la bulgari la parai mai multi, nu l-a dat nimeni afara! pentru 15 000-20 000 de euro pe luna, mai tragi si de fiare si usor, usor intri in forma, mananci jar pe teren! daca nu, la sah!!
Poate ca nu are ce sa-i invete tactic...
Neubert ala avea si el rolul sau, nu era doar de décor gen Duckadam ... Asta e, la *** nu este necesar preparator fizic, de ce ar fi necesar la FCSB?! :-)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bla bla.Daca cineva comenteaza la reghecampf e out din echipa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.