Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
2
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
2
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Vrei sa stii cate cluburi au incaput pe mana unor patroni-capuse?! Simplu: TOATE!!!
Cine vrei sa sanctioneze "patronii", sindicatul fotbalistilor? De ce ar trebuie sa amestece cineva in modul in care e condusa o firma PRIVATA?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Impotriva cluburilor toti stiti sa dati sanctiuni,impotriva celor care le-au nenorocit nu faceti nimic. Hai sa numaram cate cluburi au disparut de cand au incaput pe mainile asa-zisilor patroni,niste capuse in fapt. Hai sa vedem intai ce-a stat in spatele acelor salarii,nu cumva a fost ceva ilegal,nu cumva cineva a vrut sa stearga niste urme,nu cumva baietii s-au constituit intr-un grup infracțional organizat? Administratorul judiciar spune ca a gasit multe in actele spaniolilor si vrea sa se indrepte impotriva lu' Corta0. Hai sa lamurim intai legalitatea acestor salarii bai Hulubei si pe urma le achitam. Pai e' normal ca spaniolii sa ofere salarii de 30.000 si apoi sa nu mai bage un ban in club,tie nu-ti pute nimic,poate ti-ai pierdut mirosul,vezi sa nu ai Covid
E celebrul ***, ăla care ne făcea semne obscene după meci din frustrare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ala cu coc din stanga pozei e si el jucator de fotbal sau doar plimba catelusii aia simpatici ?
Burleanu degeaba e tânăr, are apucături de Sandu și Corleone, altfel nu lăsa Mimao îngropată în datorii să mai joace în liga 1
Câinii care îi țin în brațe au mai mare nevoie de ajutor decât cei care sunt ținuți.
pai tu esti singurul care ai lipsa de creier. pai cu ce nu are dreptate,ati tzepuit jucatorii. singuri care au scapat de tzeapa sunt cei 4 spanioli care au de incasat de la voi 1 milion de euro per total.aia nu mai pot fii pacaliti cu insolventa. desfiintare placuta. game set match.
respect Cortacero ,afara din fotbal cu echipele insolvente!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.