Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Primele 6 partide ale zilei: Steaua e condusă. Clasament în timp real
4
Știri din fotbal internațional
Al doilea val de arestări în scandalul pariurilor! » 29 de fotbaliști, iar doi joacă la Galatasaray și la Fenerbahce
0
Au publicat sumele: câți bani câștigă analiștii TV din emisiunile sportive
0
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
Cristi Chivu vrea revanșa diseară și și-a surprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » „Soldatul lui Mou are o privire de asasin și replici tăioase”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
daca venea pe gratis il luati ca ratoi nici nu a vrut sa auda de el sas ca aveti o linie de mijloc de 2 lei nu veti trece in cupa campionilor si nu veti cistiga campionatul mai vorbim dupa etapa cu giurgiu aia dau bani voi vreti pomana sa vindeti scump si sa luati plotoage cei mai buni mijlocasi sint luati de astra si viitorul astia va baga mortul in casanu uitati pe timpul meu nu se bagau conducatorii la jucatori eu am fost la fc arges si fc olt]
Daca lui Teixeira nu-i plac manelele! Oare nu-i un motiv bun pentru manelisti?
Avioane de hartie !
"Nesimtitii" de jucatori nu vor sa joace gratis pentru ca *** sa se imbogateasca din munca lor. Sunt stelist, dar pentru mine echipa sacalului de Pipera nu inseamna nimic. Sper sa piarda dubla cu slovacii, sa nu intre nici macar in Europa League.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
LUI NEA DUCK-ADAM II DISPLAC PROFUND MERCENARII? DACA E ASA... UNDE SE ANTRENEAZA SI DACA MAI EXISTA GRUPELE DE FCSBISTI..DE MICI... OBLIGATORII PT A ACTIVA IN DIV A? UNDE NEA DUCK-ADAME CA VAD CA N ATI INCHIRIAT NICIO BAZA NIKA PT SCAPA DE-MERCENARII CEI HAPSANI- TRAIASCA ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O VINA MARE NU?
NU MA REFEREAM LA CREDITORI CI LA AI LOR *** SUSTINATORI..PI NET:):) PLATITI SAU NU
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** nici macar nu se semneaza si ma cenzureaza pe mine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu se invarte nicio roata, avem patroni de doi bani! Toti o apa si un pamant!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.