Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Derapaj de neacceptat al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans e incalificabil
0
Titularul de la FCSB a ieșit în față și a spus lucrurilor pe nume: „De ceva timp trebuie să ne trezim”
0
Final de drum?! Panduru l-a pus la zid pe fotbalistul FCSB-ului: „Toată viața a făcut asta”
0
AS, după victoria eroică a lui Celta: „Radu a apărut proeminent doar în fotografia victoriei” +notele primite
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Sa nu mentionez si faptul ca habar n-ai pe ce loc e Otelul in acest moment.Halal suporter...stai toata ziua pe GSP sa te certi cu lumea.
:))) Nici macar nu stii cum sa te linistesti pentru ca a pierdut Otelul.Te rog..nu fii ironic..eu cand am zis ca s-a intors roata..stiu majoritatea persoanelor la ce m-am referit.
Noi pe 7 in Liga 1,voi aproape de faliment in B.Ciudat se mai intoarce si roata asta.
Da...se pare ca aveam dreptate cand ziceam ca se va intoarce roata.Uite ca s-a adeverit ceea ce am zis.Asta e o palma peste fata pentru toti fanii otelari care se bucurau de retrogradarea lui Poli.
Nu o sa mai luati campionatul, blatistilorrrr!!! Ati luat campionatul pe fals, cu ajutor de sus de la liga, parlitilor
Penibili!Dorinele da i pe toti afara in frunte cu Antal,si baga tineretul,asteptam 2-3 ani pana faci alta echipa.
prost ai fost, prost ai sa mori.de-aia ai ajuns la 50 de ani sa stai toata ziua pe forumurile gspiste, in loc sa muncesti sa intretii o familie.
Da..ai dreptate.
Păcat, ce atmosfera fenomenala făceau fanii bănățeni în C1 de nu erau furați de Mitica și Sandu.
La asta ma gandeam si eu. Nu e de mirare ca au facut 0 puncte cu asa un joc de divizia B. Nu inteleg cum de au castigat atatea meciuri anul trecut (refuz sa cred ca au fost aranjate), pentru ca Otelul nu e o forta...nici financiara ...nici oricum altcumva..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.