Alte știri din fotbal
Kennedy Boateng mărturisește: „În acel meci, am simțit că iau titlul cu Dinamo!”
0
Triplul campion cu FCSB schimbă fotbalul cu atletismul în 2026: „Mă așteaptă maratonul de la Berlin”
3
Victor Angelescu a întocmit cel mai bun prim „11” din Superliga, fără jucători de la Rapid » 5 de la rivală: „E cel mai bun!”
0
Rapid i-a găsit înlocuitor lui Baroan: „Suntem înțeleși! Îl luăm împrumut cu opțiune de cumpărare” » Despre cine ar fi vorba
2
Știri din fotbal internațional
Suporterii Barcelonei au dat verdictul! Care-s jucătorii de care vor să scape
0
Italienii anunță: „Radu Drăgușin a spus «DA» transferului!”
0
Sub ochii lui Mbappe, dinamovistul Epassy a salvat un punct pentru Camerun contra vedetelor ivoriene
0
Cristi Chivu își înfruntă contracandidatul la titlu: „Nu mă interesează ce zice!”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
12
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Trump crede că Rusia va ajuta la reconstrucția Ucrainei. Reacția ironică a ...
Adevărul
Povestea incredibilă a lui „Edgar Davids de România”: „Mă punea ...
GSP SPECIAL
Războiul s-ar putea încheia „în câteva săptămâni”, anunță Trump, după ...
Libertatea
Rog conducerea ca in cazul in care carp a comentat ceva nepotrivit la momentul respectiv,inseamna ca a subminat interesele echipei si a clubului in aceste momente cruciale si sa fie sanctionat drastic,sa fie lasat nu pe banca de rezerve ci pe banca din parc.
Cred ca trebuie sa fie liniste,presa uneori exagereaza cautand senzationalul si acolo unde nu e cazul,Stoican face fata cu bine,dar ce sa faci daca unii jucatori sunt infantili si iau cartonase ca prostii ,iar cei precum carp si altii sa dovedeasca prin joc si nu sa arate pe teren precum niste babe cocosate
Rednic a pierdut cu clinceni
Trebuia lasat Rednic se bine de rau echipa juca fotbal cu toate ca avea numai rebuturi...Rednic juca cu Razvan Popa si Giafer sau Grigore in aparare ...Stoican are Jovanovici.. Aloe ..Ehman are cu totulnalta exhipa si ne am luat o la.scor de.la toti
Afara Stoican ...nu trecem nici de baraj cu tine....Daca nu aveau probleme Gazul si Academica .. Acum eram in liga a 2 a.!
Stoican e cel mai slab antrenor din Liga 1. Muresan la fel, niste oameni care distrug acest club ....
De vreo 30 de etape, acelasi refren: "Ne vom pregati... vom munci mai mult... ne vom concentra... trebuie sa luam fiecare meci ca pe o finala..." Si au jucat numai la :finale" pierdute!!! "Stoicanetti" (de unde pana unde acest alint, de parca ar avea vreo afinitate cu fotbalul din Italia sau de oriunde!?! El de fapt nu prea are legatura cu fotbalul in general!!!) nu are ce cauta pe banca la Dinamo decat daca are in atributiuni aranjarea echipamentului, lustruirea ghetelor si spalatul ciorapilor!
Si noi pe tine si pe Lotus Coafor.
tu esti fanul aluia de pe youtube de se ducea la scoala pentru corn cu lapte?
Bleax :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.