Alte știri din fotbal
Anunțul lui Laszlo Dioszegi despre viitorul finanțării din Ungaria: „Vă spun ce le-am spus și jucătorilor”
0
Mijlocașul revelație din Superliga, propus de Ioan Ovidiu Sabău la națională: „Se vorbește prea puțin de el”
0
A luat titlul în Bănie, dar nu o vede favorită pe Craiova la câștigarea campionatului: „99% acolo merge trofeul”
0
U Cluj dă lovitura: „1,5 milioane de euro pentru Jovo Lukic!” » Clubul cu 16 titluri îl vrea pe golgeterul Superligii
3
Știri din fotbal internațional
Veste tristă înaintea returului cu Bayern: s-a stins „Zidul” din echipa stelară a lui Real Madrid
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor: echipe probabile + cote
0
Neymar la Cupa Mondială? Președintele Braziliei a intervenit » „Asta i-am zis lui Ancelotti”
0
I-au pus oferta pe masă lui Cristi Chivu: 5 milioane de euro salariu, puteri depline!
13
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Sateliti ai tu si graviteaza in jurul capului tau!
Din punctul meu de vedere nu stadioanele sunt problema. Orice oras mai rasarit din Romania ar trebui sa aiba macar un stadion decent(cu nocturna si gazon incalzit).
ha ha ha inca un satelit al fcsbeeee-ului a retrogradat! felicitari
Flavius esti un baiat simpatic cu bun simt si educat.Dar foarte naiv.Cum iti imaginai tu ca Voluntari ai va bate pe Chiajna in ultimul meci decisiv pt. ramanerea in liga1 a ultimilor? Daca Chiajna avea nevoie de 3 goluri marca 4 e limpede!Din pacate pt. fotbalul romanesc am intrat intr-o noua era a aranjamentelor cu implicare politica si financiara.Din fericire spectatorul roman nu e prost si nu poate fi pacalit la nesfarsit.De aceea ai numaram pe degete pe stadioane.
Pentru ca Bot'seneni sunt orgoliosi desi eu sincer doream sa cada comuna de linga capitala, dar sa vazut inca o data un blat ordinar in fotbalul nostru extra'ordinar !!!!!
Era evident ca cele 2 comune se vor ajuta reciproc ,dar vorba celui care a comentat mai sus ,presa,presa de ce tace milc ?????
Da' Pandurii de ce n-a tras de egalul ala? Duca-se!
La Tg Jiu se construieste un stadion. Pentru fotbal. Din bani publici evident. Pentru ce si pentru cine? Cluj arena e prima pe lista datornicilor. Cate un concert cand si cand (care strica gazonul) ,nu pot aduce profitul necesar. Dezastru. Moral si financiar. La noi ca la nimeni.E clar ca Voluntariul a dat meciul Chiajnei. Au cazut de fraieri gorjenii. Le va ramane stadionul. Inca o " sursa" de pierderi. Cu banii pentru stadion se puteau construi cateva fabrici. Sa ofere locuri de munca celor de acolo.
Era clar ca Voluntari va da meciul,ma surprinde tacerea presei vehemente la partide cu mult mai putina importanta ...Ies ca disperatii si scriu articole cum au simtit ei imediat blatul,cum l-au anticipat...
I-a lucrat un molvean și-un ungur. Oricum din cauza oltenilor că nu au apărat Sarmisegetuza, nu vorbim acum limba dacilor. :D.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.