Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
0
Fostul antrenor din Superliga dă cu barda: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Nu a avut milă de jucătorii României: „Foarte fricoși! N-au arătat că vor la Mondial”
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Ia înjurat pe Steaua și nu pe FCSB din necunoștință de cauza
Si cand te gandesti ca Becali i-a salvat viata lui Petre cand avea nevoie de acel medicament foarte scump... Putea sa se abtina...cred ca in mintea lui incepe sa incolteasca idee ca ii v-a lua locul lui Kopic candva.
Găinușă, ***, că v-a bătut FCSB mai rău cu rezervele decât cu titularii. Dacă FCSB a furat 'fără număr', cum se împacă logica ta de ghetou cu pauza de 9 ani, hm? Ia să vedem, Dinamo... păstrați cu forța în Liga 1 prin mărirea numărului de echipe; întreruperea campionatului; două insolvențe (pentru ca aveți parte tot de 'investitori cinstiți') în urma cărora angajații au rămas cu 'muncă prestată, bani niciodată'; vă jupoaie toți parveniții pentru capital de imagine și foloase imediate apoi vă aruncă, virgulă, ca pe... câini vagabonzi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce bine se aplică vorba aia : „Câinii latră, caravana trece” ! Ăia de la Steaua/FCSB v-au dat cu terenul în cap de 2 ori dar voi ”schelălăiți” pe aici ca mari campioni ? De râsul *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ha ha ha asa latra caini prin gard/poarta , cand le dai drumu fug schieunand!!(:(:(
cum ziceau miercuri? respectăm adversarii... sau ceva de genul. concluzia e limpede. ham ham. când îi văd pe ăștia parcă îmi crește respectul pentru rapidiști
Imaginati-va asa ceva in Premier League... n-o sa progresam niciodata pana ce FRF nu incepe sa ia masuri. Adica dupa asa ceva, poate il suspenzi pe Petre, niste meciuri fara spectatori... la recidiva, depunctari. Se poate rezolva usor dar nu exista nicio vointa.
ce se baga gigistii? ce treaba au ei cu steaua? n-a zis nimeni nimic de jucaria stapanului
I-a prins vitejia, ca dupa 0-4 nici sa respire nu mai puteau.
presa de speta joasa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.