Comentarii (13)
unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  02 Noiembrie 2014, 05:31

pai, asa si este. un 5-5 era mai just, astea fiind si numarul ocaziilor de gol. steaua a marcat in 3 dintre ocazii, dinamo le-a ratat nonsalant pe toate 5. cu alta ocazie.

costacurta
costacurta  •  01 Noiembrie 2014, 20:18

Bratu se face de ras, asa le place lor, dinamuvistilor.

ziggyman
ziggyman  •  01 Noiembrie 2014, 13:23

cand trebuia sa castige Steaua cu 4,5-0 si se termina 2-1 ..nu mai i se parea mica diferenta !!

juliusmad
juliusmad  •  01 Noiembrie 2014, 13:19

e mincinos rezultatul, trebuia sa fie 5-0

mixmax
mixmax  •  01 Noiembrie 2014, 13:16

hehehe..cum dreacu putea sa intre blatinamo in avantaj la pauza numai bratu ra ta tu stie...blatinamo a avut 3 ocazii de gol in prima repriza din care puteau da cel mult 2 goluri ca una fost o dubla ratare la aceiasi faza. Deci in cel mai fericit caz ptneacoitze era 2-2 la pauza...Dupa pauza le-a dat steaua cu terenul incap si putea sa le mai bage 4-5 bucati lejer. bratatu e prost cu spume ca de obicei.

varanga53
varanga53  •  01 Noiembrie 2014, 13:09

" mai ales că s-a realizat pe finalul jocului" !!!! Bratule , nici acum n-ai inteles ca meciul de fotbal are cel putin 90 de minute ?

samertx
samertx  •  01 Noiembrie 2014, 13:07
Postat de hap.ciu pe 01 Noiembrie 2014, 13:03

Uiti ca ati avut si voi doi ciobani,nu unul,care v-au pastorit din umbra ?Visati in continuare la UCL!Somn usor!

Ce are a face ciobănia cu argăseala? Doar scorul?

hap.ciu
hap.ciu  •  01 Noiembrie 2014, 13:03
Postat de th3dog pe 01 Noiembrie 2014, 12:16

oittza arunca un ochi si peste prima repriza, nu doar peste a doua. victoria e meritata, dar scorul e mincinos.

hap.ciu
hap.ciu  •  01 Noiembrie 2014, 12:57

Oitza,neoitza ... v-am umplut poarta si de data asta!Faceti voi coregrafii pe banii lu` Monta si noi sa va dam inca 9 in urmatoarele meciuri!Sa ramaneti in istorie ca faceti coregrafii, nu ca echipa voastra joaca fotbal!

hap.ciu
hap.ciu  •  01 Noiembrie 2014, 12:51

Este mincinos scorul!Trebuia sa fie 4-0!Fotbalul se joca pe teren,nu in tribune!Va tot spargeti ca aveti galerie,etc!Aveti grija sa nu ajungeti ca Poli,ca si ei au galerie! ;) ... In 3 meciuri v-am dat 9 goluri!Altceva?