Comentarii (8)
126791918017681
Danezul Gramada  •  19 Mai 2019, 06:41

Si de atunci se tot pregatesc de liga campionilor. Erau sa se pregateasca de divizia B. Cu *** astea din Belgia second hand aduse de Luana sigur RedMic si trupa Belgia second hand se pregatesc de urmatorul play out.

913313812391755
Andrei Barbu  •  18 Mai 2019, 15:43

Dinamo a câștigat anul trecut play-out-ul cu Bratone pe banca. Respect Bratone, mare mare performanta!

red77
red77  •  18 Mai 2019, 15:19

Și Borcea s a relaxat cu câteva milioane de euro

581534618615543
Robert Ivan  •  18 Mai 2019, 14:51

Vali Nastase de la Dinamo a fost decisiv cu preluarea si cu alunecarea de pomina de la primul gol al lui Lazio.

gannicus2014
gannicus2014  •  18 Mai 2019, 14:01
Postat de reteleanu pe 18 Mai 2019, 13:57

imi aduc aminte de meciul ala (care a insemnat mult pentru dinamovisti). de fapt, imi aduc aminte si de meciul tur, unde un macelar italian i-a terminat cariera lui zicu (care se incapatana sa joace cu 13 pe spate), cu un atac de necrezut (talpa infipta in spatele genunchiului). dupa 2-2 accolo (desi lazio aratase mult fotbal, dinamo a jucat onorabil) a fost returul cu stadionul plin. a fost ca si cu steaua acum 2 ani, acelasi lazio veninos, aparent dominat, dar mult superior tactic. n-a fost niciun meci trantit, a fost doar naivitate in fata italienilor, care-ti dau impresia ca esti mult peste ei.

Marian Dinu  •  18 Mai 2019, 13:38

Mentalitate de Romani, asa am facut noi mai tot timpul, noi in loc sa avem o mentalitate ca si Englezii si sa intelegem ca indiferent cat este scorul, jocul de fotbal se joaca 90 minute + prelungiri, ne vedem prea repede invingatorii in putinele sanse pe care le avem.