Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Ce l-a surprins pe Costel Gâlcă în Hermannstadt - Rapid: „Adevărul e că nu mă așteptam”
0
Constantin Grameni, declarația serii după „bijuteria” din meciul cu Hermannstadt: „Suporterii români de tastatură nu au cum să mai spună asta”
0
Turcul care nu concepe că Mircea Lucescu va rata meciul de la Istanbul din 26 martie: „A făcut mereu salată bună picurând sos de calitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Al doilea gol a venit în minutul 56
0
Prima ocazie în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cătălin Botezatu a fost jefuit la Londra de un ceas rar Richard Mille, care ...
Libertatea
ce legatura are o liga 1 cu 18 echipe cu petrolu? si daca se face o liga 1 de 14 echipe,aia tot promoveaza direct de pe unul din cele 2 locuri care duc direct in liga 1. deci nu are nicio legatura. plus ca la baraj,vitanul barzesti poate pierde. deci asta cu 18 echipe este imposibil. ar fii prea de tot.
Sanchi, cică să ajutăm să promoveze Petrolul și U Cluj =))) Astea-s vrăjeli de doi bani, scopul e să salveze iar Mimao
Așa, faceți lobby pentru a păstra rușinea falită și insolventă în liga 1. Dar de ce nu scrieți direct în regulament că Mimao are locul pe viață asigurat în liga 1?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.